Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 897
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Od stycznia jeździmy własną komunikacją

Wtorek, 29 grudnia 2015, 6:50
Autor: opr.red.
Świebodzice: Od stycznia jeździmy własną komunikacją
Fot. www.swiebodzice.pl
Bilety w dotychczasowych cenach, rozkład jazdy także bez większych korekt – nowa komunikacja miejska rusza 1 stycznia 2016 roku. Można już kupić bilety.

Na razie są sprzedawane w kasie ZGK Świebodzice sp. z o.o. (ul. Strzegomska 30, w godz. 7:30-15:00), od 1 stycznia będzie je można nabyć także u kierowców, a później w innych punktach na terenie miasta.

- Można w ten sposób nabyć również bilety miesięczne na okaziciela - wyjaśnia Kacper Nogajczyk, prezes ZGK Świebodzice. - Oczywiści, poszukujemy także punktów, które chciałyby włączyć się w dystrybucję biletów na terenie całego miasta (kioski, sklepy itp.) Prowizja od tej sprzedaży wynosi 5%. Wykaz punktów, w których będzie można kupić bilety, będzie dostępny na naszej stronie www.zgk.swiebodzice.pl

Sprzedaż biletów ma związek z uruchomieniem od nowego roku usług komunikacji miejskiej, które będzie realizować samorząd. Trzy, zakupione w mijającym roku, najnowocześniejsze mercedesy, będą przewozić mieszkańców na według dotychczasowej trasy. Rozkłady jazdy pozostają bez zmian (możliwe są tylko drobne, kilkuminutowe przesunięcia).

Na dotychczasowym poziomie pozostaną także stawki za przejazdy: 2 zł bilet normalny i 1,00 -1,20 zł ulgowy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group