Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 927
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Odeszli na zasłużoną emeryturę

Niedziela, 2 lutego 2014, 7:49
Aktualizacja: 22:40
Autor: red.
Świdnica: Odeszli na zasłużoną emeryturę
Fot. KPP Świdnica
Rozpoczynali swoją służbę 35, 30, 25, 24 i 22 lata temu. W czwartek na uroczystym spotkaniu w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy inspektor Krzysztof Niziołek pożegnał 7 policjantów odchodzących na emeryturę.

Ze służbą, kolegami i przełożonymi pożegnali się policjanci z pionów prewencji, kryminalnego, dochodzeniowo - śledczego oraz Policji sądowej. Wczoraj na uroczystej odprawie służbowej w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy inspektor Krzysztof Niziołek w gronie zaproszonych gości i kadry kierowniczej garnizonu świdnickiego Policji pożegnał 7 policjantów odchodzących na emeryturę.

Po wielu latach służby w garnizonie Policji świdnickiej postanowili odejść na zasłużoną emeryturę.
Wśród odchodzących jest rekordzista, który przepracował prawie 40 lat a w policyjnym mundurze służył lat 35. Po 30 latach ciężkiej i odpowiedzialnej służby odeszli dwaj funkcjonariusze pozostali przepracowali w mundurze 25,24 i 22 lata.

Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy insp. Krzysztof Niziołek przekazał odchodzącym na emeryturę życzenia zdrowia, szczęścia osobistego, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny. Wszystkim podziękował za długoletnią, sumienna i wzorową służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy wręczając Listy Gratulacyjne.

List Gratulacyjny od Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektora Wojciecha Ołdyńskiego na ręce asp.Andrzeja Szewczyka - funkcjonariusza Policji Sądowej - 35 lat służby przekazał I Z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Zygmunt Skwierawski. Życzenia i List Gratulacyjny na ręce asp.Andrzeja Szewczyka złożył także Prezes Sądu Okręgowego w Świdnicy Wojciech Kuś.

Odohodzący na emeryturę otrzymali także podziękowania i upominki od związków zawodowych , które wręczyli I Z-ca Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów we Wrocławiu Robert Husak oraz Przewodniczący NSZZ Policjantów KPP w Świdnicy Robert Hamuda.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group