Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 971
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Odeszli na zasłużoną emeryturę

Czwartek, 15 stycznia 2015, 13:39
Aktualizacja: 13:40
Autor: red.
Świdnica: Odeszli na zasłużoną emeryturę
Fot. KPP Świdnica
Rozpoczynali swoją służbę 27 i 19 lat temu. Wczoraj na uroczystym spotkaniu w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy inspektor Krzysztof Niziołek pożegnał 3 policjantów odchodzących na emeryturę.

Ze służbą, kolegami i przełożonymi pożegnali się policjanci z pionu prewencji. Wczoraj na uroczystej odprawie służbowej w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy inspektor Krzysztof Niziołek w gronie zaproszonych gości i kadry kierowniczej garnizonu świdnickiego Policji pożegnał 3 policjantów odchodzących na emeryturę. Po wielu latach służby w garnizonie Policji świdnickiej postanowili odejść na zasłużony odpoczynek dwaj funkcjonariusze z 27-letnim stażem pracy z Komisariatu Policji w Strzegomiu i "19-latek" z Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej.

Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy insp. Krzysztof Niziołek przekazał odchodzącym na emeryturę życzenia zdrowia, szczęścia osobistego, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny. Wszystkim podziękował za długoletnią, sumienna i wzorową służbę w jednostkach podległych Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy wręczając Listy Gratulacyjne.

Odchodzący na emeryturę otrzymali także podziękowania i upominki od związków zawodowych, które wręczyli przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Świdnicy.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group