Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 916
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Odeszli na zasłużoną emeryturę

Czwartek, 14 czerwca 2018, 11:14
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 czerwca 2018, 14:11
Autor: red
Świdnica: Odeszli na zasłużoną emeryturę
Fot. KPP Świdnica
Podczas uroczystej odprawy służbowej z udziałem przedstawicieli kadry kierowniczej, funkcjonariuszek i funkcjonariuszy garnizonu świdnickiego komendant jednostki – podinsp.Andrzej Dobies pożegnał dwóch policjantów odchodzących na emeryturę.

Ze służbą, koleżankami, kolegami i przełożonymi pożegnali się: podinsp. Robert Pijanowski - Ekspert Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, asp. sztab. Arkadiusz Piaseczny - Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Wymienionych pożegnał komendant powiatowy podinsp.Andrzej Dobies oraz jego zastępca nadkom.Adam Jacek Pilch. Żegnani policjanci usłyszeli od przełożonych podziękowania za długoletnią, sumienną i wzorową służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy.
Otrzymali też listy gratulacyjne w których mogli przeczytać życzenia zdrowia, szczęścia osobistego, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny.

Odchodzący funkcjonariusze otrzymali także podziękowania i upominki od koleżanek i kolegów z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oraz od związków zawodowych, które wręczył przedstawiciel Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group