Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 612
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Odliczamy do ferii

Wiadomości: Świebodzice
Środa, 14 stycznia 2015, 12:38
Aktualizacja: 13:11
Autor: red.
Fot. UM Świebodzice
Za kilka dni rozpoczyna się w naszym województwie zimowa przerwa w szkołach. Choć o sankach i bałwanach możemy chyba zapomnieć, atrakcji w mieście nie zabraknie. Ciekawe zajęcia jak co roku przygotowały instytucje miejskie: Miejski Dom Kultury, OSiR sp. z oo., Miejska Biblioteka Publiczna a także szkoły i świetlica.

Ferie zaczynamy w poniedziałek, 19 stycznia. Dzieci, które zapisały się na zajęcia w MDK, będą się m. in. uczyć języka perskiego i hiszpańskiego, ćwiczyć jogę, rozwijać talenty plastyczne i taneczne, a także spotykać się z ciekawymi ludźmi. Przewidziana jest także wizyta w ExploraPark w Wałbrzychu.

OSiR sp. z oo. w Świebodzicach jak zawsze przygotował dla dzieci i młodzieży bogatą ofertę sportową: rozgrywki w piłkę nożną, siatkową i koszykową. Wejście do Wodnego Centrum Rekreacji dla dzieci z terenu Świebodzic tradycyjnie będzie kosztowało 2 zł. Na chętnych czekają zajęcia na kręgielni, a do dyspozycji młodzieży będą też jak zawsze obiekty sportowe typu skatepark i odkryte boiska.

Biblioteka miejska zaprasza do Oddziału Dziecięcego na zajęcia codziennie od godz. 11.00 do godz. 13.00 (mała sala gimnastyczna SP 3). Dla milusińskich przygotowano warsztaty plastyczne, gry planszowe, zabawy z Klanzą, projekcje filmów i czytanie bajek.

(Agnieszka Bielawska-Pękala)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group