Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 979
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Odpowiedzą za nielegalne posiadanie środków odurzających

Czwartek, 31 maja 2018, 15:52
Autor: red
powiat świdnicki: Odpowiedzą za nielegalne posiadanie środków odurzających
Fot. KPP Świdnica
Zintensyfikowane działania policjantów z powiatu świdnickiego ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej doprowadziły do zatrzymania w dniach 25–26 maja br trzech osób podejrzewanych o posiadanie niedozwolonych substancji. Przy zatrzymanych ujawniono marihuanę oraz haszysz.

Ograniczanie przestępczości narkotykowej to jeden z ważniejszych celów działań Policji. Działania policjantów doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie niedozwolonych substancji. Przy wymienionych ujawniono marihuanę oraz haszysz. Zatrzymań, które miały miejsce na terenie Świdnicy oraz Świebodzic dokonali funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oraz Posterunku Policji w Słotwinie i Komisariatu policji w Świebodzicach. Zatrzymani to mężczyźni w wieku 21 i 35 lat.

Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowiedzą teraz przed sądem. Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group