Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 600
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Odsiedzi zaległości

Środa, 31 lipca 2019, 9:28
Aktualizacja: 10:31
Autor: red
powiat świdnicki: Odsiedzi zaległości
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali kierującego u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem środków odurzających, ponadto mężczyzna w chwil zatrzymania posiadał przy sobie amfetaminę, a systemy policyjne potwierdziły, że jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności.

26 lipca policjanci Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy patrolujący rejon miasta ok godz 22.00 zauważyli samochód osobowy marki VW Golf. Pojazdem tym poruszał się mężczyzna, którego sposób jazdy mógł wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że kierujący - 36-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego jest trzeźwy. Mężczyznę poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu substancji psychotropowych. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych.

Ponadto w czasie kontroli przy mężczyźnie ujawniono woreczek z zawartością białego proszku, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to amfetamina. 36-latek posiadał przy sobie kilkanaście porcji tego narkotyku. Ale to nie jedyne co mężczyzna miał na sumieniu, bo po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że do odbycia ma karę pozbawiania wolności i kolejne miesiące spędzi w Zakładzie Karnym.

Mężczyzna za czyny których się dopuścił odpowie przed Sądem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group