Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1340
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Witoszów Dolny: Ogólnopolski sukces

Wtorek, 23 kwietnia 2024, 11:24
Aktualizacja: 11:25
Autor: red
Witoszów Dolny: Ogólnopolski sukces
Fot. Gmina Świdnica
13 kwietnia okazała się szczęśliwym dniem dla mieszkanki Witoszowa Dolnego. Podczas Mistrzostw Polski Polskiej Federacji Taekwondo w Trzebnicy Gabriela Polak zdobyła złoty medal w kategorii Junior oraz brązowy medal w technikach specjalnych.

Jak informuje Klub Taekwon-do Taipan, 13 kwietnia 2024 roku w Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Taekwondo w Trzebnicy stanęło w szranki bez mała 700 zawodników oraz zawodniczek z całej Polski. Wszyscy rywalizowali nie tylko o medale, ale także o kwalifikacje do Kadry Narodowej PFT, a co za tym idzie o możliwość reprezentowania Polski na arenach międzynarodowych.

Wśród nich znalazła się również zawodniczka Gabriela Polak mieszkanka Witoszowa Dolnego, uczennica III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy. Gabrysia została mistrzynią Polski zdobywając złoty medal w kategorii Junior w walce light contact oraz brązowy medal w technikach specjalnych. Należy również podkreślić, że ta młoda dziewczyna reprezentując swój klub w ubiegłym roku na Mistrzostwach Europy w Madrycie zdobyła złoty medal. W dniu 19 kwietnia br odebrała pamiątkowy dyplom, plakat oraz list gratulacyjny od wiceministra sportu Rzeczypospolitej Polski Pana Ireneusza Rasia. Gratulujemy i bardzo się cieszymy z sukcesów mieszkańców naszej gminy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group