Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1017
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Ogromny sukces Dariusza Marciniaka

Piątek, 10 listopada 2017, 10:14
Aktualizacja: 10:20
Autor: red
Strzegom: Ogromny sukces Dariusza Marciniaka
Fot. UM Strzegom
Strzegomianin Dariusz Marciniak, reprezentant Klubu Taekwondo "Taipan", odniósł życiowy sukces na zawodach Intercontinental British Championships, które odbyły się w Birmingham.

Zawodnik ze Strzegomia zdobył indywidualnie srebrny medal, a w walkach drużynowych (TAG) złoto. Sukces ten osiągnął pokonując 21 rywali w swojej kategorii, często bardziej zawansowanych treningowo i z wyższymi stopniami.

Reprezentanci Klubu Taekwondo "Taipan", walcząc w barwach narodowych, wywalczyli w Anglii w sumie 4 medale: 1 złoty i 3 srebrne krążki, co jest ogromnym sukcesem, biorąc pod uwagę, że w zawodach wzięło udział ponad 1600 zawodników z całego świata.

Atrakcją pobytu na Wyspach była możliwość zwiedzenia wielu ciekawych miejsc: m. in. Stratford-upon-Avon (miejsce urodzenia Williama Szekspira), Uniwersytet Oksfordzki czy Stonehenge (jedna z najsłynniejszych europejskich budowli megalitycznych). Wyjazd zaowocował wieloma doświadczeniami oraz nowymi znajomościami.

Warto wspomnieć, że nasi zawodnicy na co dzień trenują pod okiem trenera Jarka Włochala 3 dan w sekcjach Świebodzice i Strzegom, do których zapraszamy wszystkich chętnych, aby przeżywać tak wspaniałe emocje i chwile (informacje na www.taipan.pl, a także pod numerem telefonu 792 928 194).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group