Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1322
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Operetka na Wynos+

Środa, 19 kwietnia 2023, 15:40
Autor: red
Świebodzice: Operetka na Wynos+
Fot. UM Świebodzice
Śmiało, można uznać występ „Operetki na WYNOS! +", który odbył się w zeszłym roku w sercu naszego miasta za olbrzymi sukces. W tym roku czeka nas podwójna przyjemność obcowania z magicznym światem tego rodzaju sztuki.

18 kwietnia (wtorek) do Ratusza Miejskiego na zaproszenie Burmistrza Miasta Pawła Ozgi na spotkanie przybył Maciej Michałkowski z Operetki Wrocławskiej.

Podczas spotkania wspominano zeszłoroczną, pierwszą edycję, która zgromadziła mnóstwo melomanów. Ustalone zostały terminy wydarzeń, omówiono ich przebieg oraz dodatkowe możliwości promowania Świebodzic. Burmistrz Miasta dziękując za owocną współpracę, wręczył przedstawicielowi stowarzyszenia upominek promujący miasto.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na obie imprezy. Zadanie publiczne zostało dofinansowane ze środków Gminy Świebodzice.
Pierwszą z nich będzie Operetka dla Dzieci, która odbędzie się w przeddzień Dnia Dziecka, 31 maja w Rynku. Unikalny na skalę kraju projekt muzyczno-edukacyjny, który w przystępny, zabawny i ciekawy sposób odkrywa przed najmłodszymi słuchaczami czarowny świat operetki.

Druga odsłona operetki to „Lata 20., lata 30. Na Wynos”, która odbędzie się na zakończenie wakacji, 31 sierpnia. W programie wokaliści przeniosą odbiorców w podróż po kabaretowym świecie polskich przebojów m.in. E. Bodo, H. Ordonówny, M. Fogga, S. Przybylskiej, Z. Pogorzelskiej oraz J. Kiepury.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group