Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 654
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ośrodek z nowym sprzętem

Piątek, 8 września 2023, 15:16
Autor: red
Świebodzice: Ośrodek z nowym sprzętem
Fot. UM Świebodzice
Nowy sprzęt komputerowy w Miejskim Ośrodku Zdrowia w Świebodzicach.

Unia Europejska uruchomiła środki finansowe w ramach reakcji na pandemię COVID-19, dzięki temu Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję o realizacji przedsięwzięcia pn. Wdrożenie e-Usług w Placówce POZ finansowanego ze środków POIŚ 2014-2020 w ramach projektu pn. Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia.

W ramach tego działania SP ZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia, po złożeniu pozytywnie rozpatrzonego wniosku, otrzymał dofinansowanie w 100% na realizację zadania w postaci rozbudowy systemu komputerowego do obsługi pacjenta w Podstawowej Opiece Zdrowotnej (POZ) oraz na wymianę wysłużonego już sprzętu komputerowego używanego właśnie w zakresie POZ.

Dzisiaj Miejski Ośrodek Zdrowia odwiedził Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który zaznaczył jak bardzo ważny z punktu widzenia usprawnienia obsługi pacjentów i poprawy bezpieczeństwa danych jest zakup nowego sprzętu.

Jak poinformował nas podczas spotkania Dyrektor Miejskiego Ośrodka Zdrowia Adrian Szewczyk: Dzięki dofinansowaniu w kwocie niemal 160 000 zł zakupiliśmy odpowiednie moduły oprogramowania oraz nowoczesne stanowiska komputerowe, które powinny nam posłużyć wiele lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group