Czytających: 1762

LDJ, LDJM: Ostatnie spotkania naszych juniorów

Niedziela, 10 czerwca 2012, 12:32
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 czerwca 2012, 13:05
W kończącej sezon 30. kolejce spotkań Ligi Dolnośląskiej Juniorów doszło do meczu na szczycie, w którym wicemistrz rozgrywek Stal JAKO Świdnica podejmowała mistrza Zagłębie Lubin.

Jako pierwsi do siatki w tym pojedynku trafili goście w drugiej części spotkania, kilka minut później do wyrównania doprowadził jednak Pawela i mecz zakończył się podziałem punktów. W starciu juniorów młodszych lubinianie wygrali bardzo pewnie, bo aż 14:0.

Ostatnią serię spotkań rozegrali też gracze Polonii Świdnica, którzy sięgnęli po pełną pulę sześciu „oczek” w rywalizacji z Motobi Bystrzycą Kąty Wrocławskie. W meczu juniorów starszych rywale w 15. minucie wykorzystali błąd Stitou i wyszli na prowadzenie 1:0. Kolejne bramki zdobywali już Poloniści: Borowy, Morawski i Klimczak i skończyło się na wyniku 3:1. Juniorzy młodsi wygrali jeszcze wyżej, bo 5:0. Nasi zawodnicy grając od początku meczu z przewagą dwóch zawodników po golach Myrty (2), Gładysza (2) i Towarnickiego pokonali przeciwników 5:0.