• Piątek, 18 października 2019
  • Godz. 4:07
  • Imieniny: Juliana, Łukasza
  • Czytających: 728
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Oświadczenie radnego Kazimierza Chęcika

Wiadomości: Region - Jaworzyna Śl.
Czwartek, 11 marca 2010, 8:22
Aktualizacja: 8:30
Autor: red.
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Radny z Jaworzyny Śl., odwołany na wtorkowej sesji miejskiej z powodu sprzedawania na festynie charytatywnym piwa ze stoiska ustawionego na terenie gminy, przysłał oświadczenie:

W związku z odwołaniem mnie w dniu 9 marca 2010, na sesji Rady Miejskiej, z funkcji radnego Miasta i Gminny Jaworzyna Śląska z powodu rzekomego prowadzenia działalności gospodarczej na mieniu gminy, chciałem poinformować mieszkańców, że jest mi bardzo przykro, że 9 radnych nie dało mi możliwości obrony przed Wojewodą przed stawianymi mi zarzutami. Zostałem ukarany za pomoc charytatywną na rzecz Parafii w Milikowicach.

Radni grupy rządzącej skupieni wokół Wspólnoty Samorządowej i burmistrza Grzegorzewicza podejmując tę decyzję pokazali, że kierują się tylko chęcią odwetu politycznego i nienawiścią w stosunku do mnie za moje zaangażowanie i otwartą krytykę rządzących.

Serdecznie dziękuję księdzu proboszczowi Dąbrowskiemu, który dał świadectwo prawdzie apelując do uczuć chrześcijańskich i prosząc radnych o wstrzymanie się z podjęciem tej uchwały i danie mi możliwości obrony przed Wojewodą, gdyż działałem na rzecz Kościoła, a nie siebie samego i cały dochód z festynu parafialnego przekazałem na potrzeby parafii.

Dziękuję moim Wyborcom i wszystkim tym Mieszkańcom, z którymi miałem zaszczyt pracować i działać w minionych latach na rzecz naszej społeczności lokalnej. Mam nadzieję, że mieszkańcy zapamiętają mnie jako Radnego, który zawsze był gotów nieść pomoc innym i zajmował się sprawami potrzebujących.

Obiecuję jednocześnie, że ta przykrość, która mnie spotkała, nie powstrzyma mnie przed dalszą walką z nieprawością i zakłamaniem, które zawładnęło umysłami ludzi rządzących dziś naszą piękną Gminą.

Z poważaniem
Kazimierz Chęcik

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group