Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1001
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Otrzęsiny w II LO

Piątek, 18 października 2019, 11:46
Autor: red
Świdnica: Otrzęsiny w II LO
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Myśleliśmy o organizacji otrzęsin w konwencji morskiej, jednak stwierdziliśmy, że będzie to zbyt trudne logistycznie. Po wielu burzach mózgów, sprzeczkach i poszukiwaniach trafiliśmy na przysłowie arabskie „Ten kto żyje, widzi dużo. Ten, kto podróżuje, widzi więcej.”

Naszym celem stało się, aby pierwszoklasista Banacha mógł poprzez zabawę poszerzyć swoje horyzonty i przeżyć pierwszą podróż z nowymi kolegami. Wycieczka w nieznane odbyła się 11.10.2019 roku w II Liceum Ogólnokształcącym, to było uroczyste „(O)trzęsienie ziemi”. Tego dnia pełnoprawnymi Banachami stali się uczniowie aż siedmiu klas pierwszych! Każdy z nich musiał wejść w rolę obywateli różnych państw. W auli gościliśmy mieszkańców ze wszystkich zakątków świata! Jednak przebranie nie było jedynym zadaniem w tegorocznej akcji. Pierwszym zadaniem było przygotowanie filmu. Kolejnymi rysowanie z zawiązanymi oczami, odgadywanie składników mikstury i wiele innych... Mieliśmy nadzieję, że w trakcie przygotowań uczniowie będą mogli jeszcze lepiej się poznać, a przede wszystkim spojrzeć na
świat oczami licealisty. I tak po paru godzinach pierwszaki zostały Banachami. Banachy wiedzą więcej, słyszą lepiej, widzą czego inni nie zobaczą. Pierwszaki, witajcie w progach naszego liceum. Na koniec, chcielibyśmy podziękować wszystkim bez których organizacja otrzęsin byłaby niemożliwa: profesorom za wyrozumiałość dla nas w trakcie przygotowań, szanownemu Jury, za sprawiedliwe oceny, dźwiękowcom, za cierpliwość oraz pomoc w przygotowaniu sprzętu, dziewczynom z klasy 2b za występ oraz oczywiście wychowawcom i uczniom klas pierwszych za tak dobre przygotowanie oraz zaangażowanie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group