Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 551
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Otwarta Scena w Świdnicy czeka na wykonawców

Wiadomości: Świdnica
Sobota, 7 listopada 2015, 7:29
Aktualizacja: Niedziela, 8 listopada 2015, 7:39
Autor: opr.red.
Fot. www.sok.com
Masz zespół? Jesteś solistą? Chcesz wystąpić w Klubie Bolko w Świdnicy? Nic prostszego – zgłoś się na Otwartą Scenę!

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza wykonawców muzycznych do udziału w projekcie, który daje możliwość występu dla świdnickiej publiczności. Co istotne, to publiczność będzie miała wpływ na to, które zespoły dostaną szansę zaprezentowania się na scenie Klubu Bolko. Wszystkie zgłoszenia przesłane do ŚOK będą publikowane na stronie Facebook: http://www.facebook.com/SwidnickiOsrodekKultury a wykonawcy z największą ilością głosów zostaną zaproszeni na Otwartą Scenę.

Sama możliwość występu to nie wszystko – występujący artyści mogą liczyć na gwarantowane honorarium oraz część wpływu z biletów. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie projektu: http://www.sok.com.pl/osa/

Pierwszy przyszłoroczny koncert w ramach Otwartej Sceny odbędzie się 22 stycznia 2016 roku a wykonawców poznamy już w grudniu. W tym roku w ramach Otwartej Sceny wystąpiły w Klubie Bolko zespoły Collision (Świdnica), Crimson Valley (Wrocław), Etherdrown (Wrocław), Lifephobia (Wrocław), Olven (Brzeg), Ponad Chmurami (Poznań), The Lottery (Wrocław) i Trichomes (Wałbrzych).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group