Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 968
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Otworzyli sezon turystyczny

Wtorek, 12 czerwca 2018, 7:03
Autor: red
Żarów: Otworzyli sezon turystyczny
Fot. UM Żarów
Każdego roku, bez względu na pogodę pierwszego maja na najwyższym szczycie Gór Sowich otwarty zostaje sezon turystyczny. Nie inaczej było i tym razem, a w wydarzeniu wzięli udział "Żarodreptaki" z Miejskiego koła PTTK w Żarowie.

Spotkaniu, poza uroczystym przecięciem wstęgi, towarzyszyło szereg atrakcji, w tym chociażby koncerty, zjazdy na linie z wieży widokowej, obóz harceski, czy liczne konkursy.

- W otwarciu sezonu turystycznego Żarów bierze udział niemalże od samego początku, a przypomnę, iż jest to już 51. zlot. Wydarzenie pozwala spotkać się w gronie turystów. Wspominamy minione lata, ale również planujemy nowe wycieczki. Tego typu imprezy pozwalają równiez promować naszą miejscowość. W tym roku książki o tematyce gminy Żarów trafiły do osób zamieszkujących Czeski Cieszyna oraz na wschodnią Ukrainę - relacjonuje prezes "Żarodreptaków" Bolesław Moryl.

Wspólne piknikowanie trwało do godzin popołudniowych. Turyści z "Żarodreptaków" planują już kolejne wyprawy. Szczegółowych informacji dot. wyjazdów można otrzymać pod numerem tel. 797944508.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group