Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1209
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Paczki dla potrzebujących

Niedziela, 12 kwietnia 2020, 11:56
Autor: red
Świebodzice: Paczki dla potrzebujących
Fot. UM Świebodzice
Tradycyjnie, jak co roku, Ośrodek Pomocy Społecznej w Świebodzicach przygotował pomoc dla osób potrzebujących w formie produktów żywnościowych.

W czwartek (9 kwietnia) w godzinach od 10.30 do 13.30 przeprowadzono akcję wydawania paczek, w którą zaangażowano m.in. pracowników OPS wspieranych i zabezpieczanych przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Z uwagi na pandemię wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2, wydawanie paczek odbyło się na terenie parkingu samochodowego, znajdującego się nieopodal OPS, użyczonego na ten dzień przez Pana Dariusza Stańczyka. Wszystko odbyło się zgodnie z zaleceniami ogłoszonymi przez służby sanitarne. Osoby biorące udział w wydawaniu paczek wyposażono w środki ochronne tj.: maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekujące a także otrzymane z Urzędu Miejskiego przyłbice, natomiast wszystkim odbierającym wręczano maseczki oraz przeprowadzano dezynfekcję dłoni. Oczekujący na odbiór zachowywali bezpieczną odległość wynoszącą min. 2 m.

Wydanych zostało 200 paczek, w których znajdowały się: kiełbasa śląska, kiełbasa biała, boczek, szynka wędzona i szynka konserwowa.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie akcji wydawania paczek, w szczególności Panu Dariuszowi Stańczykowi za możliwość wykorzystania parkingu samochodowego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group