Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 1059
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Paczki już u potrzebujących

Piątek, 22 grudnia 2023, 13:34
Autor: red
Żarów: Paczki już u potrzebujących
Fot. UM Żarów
Czas poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas, w którym bardziej otwieramy się na drugiego człowieka.

Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie dbają o to, aby w domach osób samotnych, chorych, często znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, także zagościła atmosfera świąt Bożego Narodzenia.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia burmistrz Leszek Michalak oraz kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Małgorzata Siemińska wraz z pracownikami OPS w Żarowie przygotowali świąteczne paczki dla osób samotnych i bezdomnych.

- Zawsze pamiętamy o samotnych i potrzebujących mieszkańcach naszej gminy, którzy potrzebują wsparcia. W ten sposób jesteśmy z osobami potrzebującymi, wykluczonymi społecznie, seniorami, a przede wszystkim jesteśmy z tymi, którzy święta spędzą samotnie. Ta pomoc na wielu twarzach wywoła uśmiech i to jest najważniejszy cel tej świątecznej akcji. Aby wywołać uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Wystarczy odrobina zaangażowania, by sprawić potrzebującym wiele radości. Wszystkim obdarowanym życzymy zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia – mówi Małgorzata Siemińska kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie.

Nie dla wszystkich święta to radosny czas przy suto zastawionym stole. Dla wielu osób to trudny okres, ale ważne, żeby nikt nie czuł się samotny i opuszczony. Pamiętamy o tym i dlatego jak co roku przygotowujemy świąteczne paczki z żywnością. Chcemy, aby za sprawą tego drobnego gestu najbardziej potrzebujący mieszkańcy naszej gminy mogli poczuć świąteczną atmosferę, a na ich twarzach zagościł uśmiech.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group