Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 980
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Pandemia im nie straszna

Czwartek, 10 grudnia 2020, 17:55
Autor: red
Świebodzice: Pandemia im nie straszna
Fot. UM Świebodzice
Udział uczniów LO w Świebodzicach w konkursach w czasie pandemii.

Uczniowie naszego liceum zawsze chętnie biorą udział w różnych konkursach i olimpiadach przedmiotowych. W tym roku szkolnym, pomimo wielu ograniczeń związanych z pandemią, też w miarę możliwości pochwalili się swoim talentem. Wśród wielu utalentowanych uczniów można wymienić i wyróżnić:

Aleksandra Witowska z kl. 3a, która wzięła udział w Ogólnopolskim konkursie języka rosyjskiego ZAPOMNI ROSSIJU/ ZAPAMIĘTAJ ROSJĘ. Ola rozwiązała zdalnie bardzo trudny test językowo- realioznawczy z j. rosyjskiego oraz napisała piękne opowiadanie i zilustrowała swoją pracę fotografią.

Paulina Bednarska, Zuzanna Krzan, Oliwia Ruszkowska, Amelia Waligórska- to utalentowane artystki z kl. humanistycznej 2ag, które wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim "ŚWIAT I JA"- czekamy na wyniki.

Julia Kostrzewa z kl. 2bg (nasza ubiegłoroczna finalistka, zajęła I miejsce w konkursie literackim LIR..), Paulina Bednarska i Paulina Gregorczyk z kl. 2ag wzięły udział w XXII Powiatowym Konkursie Literackim „LIR...RODZAJ RÓŻNY”- również czekamy na wyniki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group