Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 607
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

okręg wałbrzyski: Piąty mandat dla PO. SLD obszedł się smakiem

Wtorek, 11 października 2011, 17:35
Aktualizacja: 17:44
Autor: Sven
okręg wałbrzyski: Piąty mandat dla PO. SLD obszedł się smakiem
Fot. Sven
To już ostateczna informacja. Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła ostateczne wyniki wyborów parlamentarnych. Wśród naszych reprezentantów nie zobaczymy przedstawicieli SLD.

Jeszcze kilka godzin temu nie było do końca wiadomo, czy Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, czy Marek Dyduch zasiądą w polskim sejmie. Ostatecznie okazało się, że Platforma Obywatelska zdobyła piąty mandat z okręgu wałbrzyskiego. Uzyskała go startująca z siódmego miejsca na liście swojej partii, Agnieszka Kołacz-Leszczyńska.

Agnieszka Kołacz-Leszczyńska od 2003 roku należy do Platformy Obywatelskiej. Odkąd rozwiązane zostały powiatowe struktury partii, pełni funkcję pełnomocnika ds. kontaktów z Zarządem PO Regionu Dolny Śląsk.
W samorządzie od dziewięciu lat. W grudniowych wyborach została po raz trzeci wybrana do Rady Miasta. W poprzedniej i obecnej kadencji pełniła funkcje przewodniczącej.

W przeszłości siatkarka Atri Wałbrzych. Z tych czasów pozostało jej zamiłowanie do kibicowania drużynom narodowym, ale także piłkarzom Górnika PWSZ Wałbrzych.

Jeszcze w tym miesiącu zasiądzie wśród 460 przedstawicieli narodu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group