Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1005
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Pierwszoklasiści po ślubowaniu

Wtorek, 12 listopada 2019, 15:11
Autor: red
Żarów: Pierwszoklasiści po ślubowaniu
Fot. UM Żarów
Już nie przedszkolaki, a pierwszoklasiści. W piątek, 8 listopada w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie odbyło się pasowanie uczniów na pierwszoklasistów.

Uczniowie byli przejęci, rodzice wzruszeni, a goście, których nie zabrakło na uroczystości, głośno oklaskiwali bohaterów tego dnia. Wiele emocji wzbudził moment pasowania, którego czarodziejskim ołówkiem dokonała dyrektor szkoły Helena Słowik oraz wicedyrektorowie Elżbieta Stencel i Adam Ciupiński. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały legitymacje szkolne oraz upominki od nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości.

– Życzę, aby pobyt w naszej szkole był dla Was czystą przyjemnością. Po wielu latach z pewnością będzie wracać do tego wydarzenia już w swoich wspomnieniach. Wielu sukcesów, dużo siły i wytrwałości. Wszystkiego najlepszego – mówiła Helena Słowik dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

Pasowanie na ucznia to jedno z ważniejszych szkolnych wydarzeń. Pierwszoklasiści składają ślubowanie i są przyjmowani do szkolnej społeczności. Upominki dla wszystkich dzieci przygotował także burmistrz Leszek Michalak, życząc im samych sukcesów i niezapomnianych chwil w murach szkoły.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group