Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 692
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pierwszy turniej za nimi

Wtorek, 28 listopada 2017, 11:44
Aktualizacja: 11:45
Autor: red
Świdnica: Pierwszy turniej za nimi
Fot. red
Były duże emocje związane z udziałem w pierwszym turnieju i nieprawdopodobna chęć pokazania się z jak najlepszej strony.

Jeśli taki zapał i zaangażowanie zostanie utrzymana możemy być spokojni o przyszłość naszego klubu. Za grupą naborową z rocznika 2007 pierwsze towarzyskie mecze. Na turnieju w Dzierżoniowie zespół trenera Tomasza Christa zmierzył się z rówieśnikami z Żagwi Dzierżoniów i rok starszymi dziewczętami z Victorii Świebodzice.

Turniej odbył się w niedzielę, 27 listopada. Areną zmagań młodych piłkarzy i piłkarsek ręcznych była hala OSiR w Dzierżoniowie. – Była dobra postawa chłopaków i to jest najważniejsze, a wygrane przyjdą z czasem – komentuje trener Christ.

Wyniki były kwestią drugorzędną, ale odnotujmy, że młodziutki ŚKPR przegrał 12:13 z Żagwią i 7:17 z Victorią. W kadrze na turniej znalazło się dziesięciu zawodników z regularnie trenującej czternastoosobowej grupy naborowej.

ŚKPR Świdnica 2007 na turnieju w Dzierżoniowie: Szymon Błaszczyk, Maksymilian Bieryt, Szymon Paluch, Filip Paluch, Olivier Walaszczyk, Igor Popławski, Maksymilian Nóżka, Filip Słomiński, Paweł Laska, Jan Turzański.

Źródło: ŚKPR Świdnica

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group