Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 897
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pijana matka „opiekowała” się 5–cio letnim dzieckiem– miała ponad 3 promile

Wtorek, 10 maja 2016, 8:54
Autor: opr. red.
Świdnica: Pijana matka „opiekowała” się 5–cio letnim dzieckiem– miała ponad 3 promile
Fot. red.
Ponad 3 promile alkoholu miała kobieta zatrzymana przez policjantów z powiatu świdnickiego, która w takim stanie prowadziła wózek ze swoją 5 – cio letnią córeczką.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Strzegomiu uzyskali informację, iż ulicami miasta spaceruje nietrzeźwa kobieta z dzieckiem w wózku. Funkcjonariusze niezwłocznie podjęli interwencję we wskazanym miejscu.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości 33 - letniej kobiety okazało się, że miała ona ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 5 - letnia dziewczynka trafiła pod opiekę do dziadków, natomiast nietrzeźwa mieszkanka Strzegomia została zatrzymana do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci sprawdzają, czy kobieta sprawując w takim stanie opiekę nad dzieckiem, stworzyła zagrożenia dla jego życia lub zdrowia. O sytuacji zostanie powiadomiony również sąd rodzinny, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

Jeśli zgromadzony materiał wykaże, że matka swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem naraziła córkę na bezpośrednie zagrożenie dla życia bądź zdrowia, to grozić jej może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group