Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1146
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Piknik lotniczy

Piątek, 18 sierpnia 2023, 13:46
Autor: red
Świebodzice: Piknik lotniczy
Fot. organizatorzy
Towarzystwo Lotnicze w Świebodzicach oraz Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga serdecznie zapraszają na Piknik Lotniczy, który odbędzie się na Gminnym Lotnisku w dniach: 2–3 września (sobota, niedziela), w godz. 11:00–19:00.

To już jedenasta edycja imprezy promującej awiację oraz Miasto Świebodzice, podczas której organizatorzy zapewniają dużo atrakcji zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Odbędą się zawody spadochronowe, loty pasażerskie, już teraz warto zarezerwować czas na przylot 3 samolotów PZL-104 Wilga 35 w ramach Rajdu 60-lecia Wilgi. Zaplanowana jest także wystawa sprzętu lotniczego, konkursy z nagrodami. Z myślą o najmłodszych zapewniamy także strefę zabaw dla dzieci, płatny bufet oraz bezpłatną komunikację miejską na miejsce imprezy, oraz z powrotem.

Organizacja Pikniku Lotniczego możliwa jest dzięki przyznanej dotacji z budżetu Gminy Świebodzice w ramach otwartego konkursu ofert ogłoszonego przez Burmistrza Miasta Pawła Ozgę, dużemu zaangażowaniu, intensywnej pracy Towarzystwa Lotniczego oraz wsparciu, jakiego udzieliły lokalne firmy, czyli nasi partnerzy: DZT Service, Sklep obuwniczy Adam Pofelski, ZPC Śnieżka S.A., Canal +, Termet S.A., Gromcar, Uponor, Promont, Ameoli, Pełna Micha, ZGK Świebodzice Sp. z o.o. Patronami medialnymi są: Gazeta Świebodzic, Radio Sudety oraz doba.pl. Do zobaczenia na Pikniku Lotniczym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group