Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 969
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Piknik w Daicel Safety Systems Europe

Wtorek, 27 czerwca 2017, 9:43
Autor: red
Żarów: Piknik w Daicel Safety Systems Europe
Fot. UM Żarów
"Poznaj zawód swoich rodziców" – pod tym hasłem przebiegał event zorganizowany w Daicel Safety Systems Europe, z okazji Dnia Dziecka.

Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał prezes -Yasushi Hiramatsu, który przemawiał do gości po polsku oraz kadra menedżerska.
- Bardzo się cieszę, że mogę dzisiaj być tutaj z naszymi pracownikami i ich rodzinami. Jest to dla mnie bardzo ważne i miłe, że mogę poznać ich żony, mężów i dzieci. Pozwala to stworzyć taką wyjątkową atmosferę między nami. W Daicel Safety Systems bardzo ważne są dla nas warunki i atmosfera pracy. Chcemy, aby to miejsce kojarzyło się pozytywnie nie tylko osobom, które są tutaj codziennie, ale także ich rodzinom. Dlatego też dzisiaj oprócz wielu atrakcji i zabaw postanowiliśmy pokazać serce naszej firmy - czyli całą produkcję. To nie jest pierwsze, ani też ostatnie wydarzenie, które dedykujemy naszym pracownikom. Mam nadzieję, że zawsze będzie to dla nas wszystkich dobry i ciekawie spędzony czas - mówił prezes Yasushi Hiramatsu.

Organizatorom zależało, aby pokazać wszystkim pociechom miejsce, gdzie ich rodzice spędzają 1/3 swojego czasu. Przez fabrykę i linie produkcyjne przewinęło się blisko 400 osób. Ponadto oprócz zwiedzania zakładu dzieci mogły liczyć na mnóstwo atrakcji. Wśród nich dmuchańce, eurobangie, malowanie twarzy, zabawy z animatorami, bańki mydlane oraz Zumba. Dodatkowo chętni mogli spróbować swoich sił na stanowiskach inżyniera, pakowacza i operatora, które specjalnie przygotował dział produkcji. Całość warsztatów polegała na realizacji konkretnych zadań, na wzór tych faktycznie wykonywanych w DSSE. Zorganizowano także kilkanaście różnych konkursów sprawnościowo-zręcznościowych, w tym konkurs ekologiczny. Każda aktywność dziecka była doceniona prezentami, gadżetami i słodkościami. Po takim wysiłku każdy mógł zregenerować siły, pałaszując cateringowe smakołyki. Kolejna impreza dedykowana pracownikom DSSE - odbędzie się już po wakacjach!

DSSE należy do japońskiego koncernu Daicel Corporation Ltd. (DC). Obecnie pracuje tam 360 osób z regionu. "We save lives", czyli "Ratujemy życie" - to hasło, które ma pokrycie z rzeczywistością, bowiem w tej żarowskiej fabryce produkuje się jeden z najważniejszych elementów wyposażenia samochodu - napełniacz do poduszek powietrznych. Każdy, kto posiada samochód z pewnością ma styczność z tymi konkretnymi produktami codziennie, nie wiedząc nawet o tym. Często to, co niewidoczne, jest najważniejsze w kluczowych momentach życia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group