• Poniedziałek, 21 października 2019
  • Godz. 22:23
  • Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
  • Czytających: 854
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piłkarski czwartek na boiskach klasy B

Wiadomości: klasa B
Środa, 2 maja 2012, 14:21
Aktualizacja: 14:22
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zawodnicy walczący o punkty w najniższej klasie rozgrywkowej w naszym regionie w najbliższy czwartek 3 maja rozegrają kolejną serię spotkań.

23. kolejka I grupy świdnickiej klasy B
Orzeł Witoszów - Błyskawica Kalno 3 maja, 14:00
Zieloni Mrowiny - Zryw Łażany 3 maja, 15:00
LKS Wiśniowa - Płomień Dobromierz 3 maja, 11:00
Granit Rogoźnica - Tęcza Bolesławice 3 maja, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Nysa Kłaczyna 3 maja, 11:00
Herbapol Stanowice - Grom Panków 3 maja, 11:00
Błękitni Komorów - Wodospad Zastruże 3 maja, 11:00
Pauzuje LKS Piotrowice Świdnickie

Tabela I grupy świdnickiej klasy B
1. Nysa---------------20 – 51 – 76:19
2. Zieloni-------------20 – 51 – 80:25
3. Herbapol----------21 – 47 – 83:33
4. Wiśniowa---------20 – 45 – 69:35
5. Tęcza--------------20 – 43 – 70:32
6. Zryw---------------21 – 35 – 52:30
7. Grom---------------20 – 27 – 41:64
8. Granit--------------21 – 27 – 67:52
9. Błękitni------------21 – 23 – 38:46
10. Wierzbianka------21 – 19 – 38:58
11. Płomień------------21 – 19 – 34:65
12. Błyskawica-------21 – 18 – 27:55
13. Piotrowice--------21 – 13 – 32:77
14. Wodospad---------20 – 12 – 20:93
15. Orzeł---------------20 – 11 – 43:90

23. kolejka grupy II świdnickiej klasy B
LKS Gilów - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3 maja, 11:00
Sparta Oleszna - Piast Jaźwina 3 maja, 13:00
Sparta Ostroszowice - Płomień Makowice 3 maja, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Zryw Gola Świdnicka 3 maja, 14:00
Ślężanka Tąpadła - Zgoda Grodziszcze 3 maja, 11:00
Boxmet Piskorzów - Dąb Mościsko 3 maja, 14:00
Orzeł Piława Dolna - Spółdzielca Marcinowice 3 maja, 12:00
Pauzuje LKS Dobrocin

Tabela II grupy świdnickiej klasy B
1. Zgoda--------------20 – 49 – 71:20
2. Boxmet------------21 – 48 – 71:28
3. Piast---------------19 – 43 – 66:26
4. Płomień------------20 – 37 – 81:49
5. Dobrocin----------21 – 36 – 64:33
6. Orzeł P.Z.---------20 – 34 – 66:53
7. Orzeł P.D.---------21 – 29 – 61:64
8. Dąb-----------------21 – 29 – 36:38
9. Klubokawiarnia---21 – 25 – 52:80
10. Zryw--------------20 – 24 – 53:49
11. Sparta Ostr.------19 – 22 – 53:53
12. Sparta Ol.---------19 – 20 – 46:63
13. Gilów--------------20 – 19 – 35:65
14. Ślężanka----------21 – 16 – 36:75
15. Spółdzielca---------21 – 1 – 11:106

20. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Husaria Grzędy - Płomyk Borówno 3 maja, 14:00
Grodno Zagórze Śląskie - Iskra Witków Śląski 3 maja, 14:00
Victoria II Świebodzice - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3 maja, 11:00
Joker Jaczków - Zdrój Jedlina Zdrój 3 maja, 11:00
Gryf Burkatów - Podgórze Wałbrzych 3 maja, 11:00
Berit Głuszyca - Zieloni Mokrzeszów 3 maja, 14:00
Pauzuje KS Walim

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. Victoria II---------18 – 45 – 74:13
2. Zdrój--------------17 – 41 – 79:24
3. Iskra---------------18 – 41 – 84:30
4. Grodno------------18 – 36 – 63:49
5. KS------------------18 – 28 – 50:41
6. Berit---------------17 – 24 – 47:40
7. Górnik NM--------18 – 23 – 30:40
8. Podgórze----------17 – 19 – 42:54
9. Joker---------------18 – 19 – 46:100
10. Zieloni-------------17 – 14 – 30:51
11. Husaria-----------18 – 14 – 22:65
12. Płomyk-------------17 – 13 – 27:55
13. Gryf----------------17 – 9 – 24:58

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~LECH 3-05-2012 7:40
OOOOOOOOOO STANOWICUCHY MOZE DZIS WYGRAJA JAK NIE BEDA ZNOW PLAKAC NA SEDZIOW
~kiosk 3-05-2012 11:04
płaczące stanowice całe życie w serie B
~ 3-05-2012 19:14
jaki dzisiaj wynik sędziowie ustawili w Rogoźnicy?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group