Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 582
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarskie granie

Wiadomości: Region
Piątek, 6 września 2013, 23:32
Aktualizacja: 23:33
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Przed nami kolejne serie spotkań w niższych ligach piłkarskich począwszy od IV–ligi, a kończąc na klasie B.

6. kolejka IV-ligi
Pogoń Oleśnica – Granica Bogatynia 1:1
KP Brzeg Dolny - Piast Zawidów 8 września, 17:00
Orla Wąsosz - Sokół Wielka Lipa 7 września, 17:00
AKS Strzegom - Orkan Szczedrzykowice 7 września, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra - LZS Stary Śleszów 7 września, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Miedź II Legnica 7 września, 17:00
MKS Szczawno Zdrój - Olimpia Kowary 7 września, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Kuźnia Jawor 7 września, 16:00

Tabela:
1. Miedź II Legnica--------5 - 13 - 16-2
2. KP Brzeg Dolny---------5 - 13 - 13-3
3. LZS Stary Śleszów-----5 - 10 - 13-4
4. Olimpia Kowary---------5 - 10 - 7-4
5. Sokół Wielka Lipa-------5 - 10 - 10-8
6. Orzeł Ząbkowice Śl.----5 - 9 - 11-8
7. Orla Wąsosz------------5 - 8 - 7-7
8. Orkan Szczedrzykow.--5 - 7 - 7-6
9. Karkonosze Jelenia G.-5 - 7 - 7-6
10. Granica Bogatynia----6 - 7 - 10-13
11. BKS Bolesławiec-------5 - 6 - 6-8
12. MKS Szczawno--------5 - 6 - 6-9
13. Piast Zawidów---------5 - 4 - 8-12
14. AKS Strzegom---------5 - 3 - 4-12
15. Kuźnia Jawor----------5 - 3 - 7-11
16. Pogoń Oleśnica--------6 - 1 - 3-22

5. kolejka klasy okręgowej
Zjednoczeni Żarów - Kryształ Stronie Śląskie 8 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna - LKS Bystrzyca Górna 7 września, 16:00
Trojan Lądek Zdrój - Victoria Świebodzice 8 września, 16:00
Pogoń Pieszyce - Unia Złoty Stok 7 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Stal Świdnica 8 września, 16:00
Skalnik Czarny Bór - Piławianka Piława Górna 7 września, 16:00
Piast Nowa Ruda - Sparta Ziębice 7 września, 16:00
Nysa Kłodzko - Karolina Jaworzyna Śląska 8 września, 16:00

Tabela
1. Iskra Jaszkowa Dolna---4 - 10 - 9-4
2. Zjednoczeni Żarów-------4 - 9 - 9-5
3. Pogoń Pieszyce-----------4 - 9 - 9-6
4. Zamek Kamieniec Z.------4 - 8 - 12-5
5. Karolina Jaworzyna Śl.---4 - 7 - 12-7
6. Piast Nowa Ruda---------4 - 7 - 12-6
7. Victoria Świebodzice-----4 - 6 - 11-6
8. Nysa Kłodzko-------------4 - 6 - 5-3
9. Trojan Lądek Zdrój-------4 - 6 - 11-10
10. Sparta Ziębice-----------4 - 4 - 7-11
11. LKS Bystrzyca Górna---4 - 4 - 5-11
12. Skalnik Czarny Bór------4 - 4 - 3-6
13. Unia Złoty Stok----------4 - 3 - 7-10
14. Stal Świdnica-------------4 - 2 - 7-9
15. Piławianka Piława G.----4 - 1 - 5-10
16. Kryształ Stronie Śl.------4 - 1 - 4-19

5. kolejka klasy A - grupa I
KS Walim - Górnik Boguszów-Gorce 8 września, 16:00
Unia Jaroszów - Sudety Dziećmorowice 8 września, 15:00
Czarni Wałbrzych - Wenus Nowice 8 września, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów - Grom Witków 8 września, 16:00
Gwarek Wałbrzych - Cukrownik Pszenno 8 września, 16:00
Tęcza Bolesławice - Granit Roztoka 8 września, 11:00
Nysa Kłaczyna - Zdrój Jedlina Zdrój 8 września, 14:00
Włókniarz Głuszyca - Zieloni Mrowiny 8 września, 16:00

Tabela
1. Granit Roztoka-----------4 - 12 - 11-4
2. Zdrój Jedlina Zdrój------4 - 9 - 11-6
3. Wenus Nowice-----------4 - 9 - 14-5
4. Sudety Dziećmorowice--4 - 9 - 17-4
5. Tęcza Bolesławice-------4 - 9 - 9-6
6. Grom Witków-------------4 - 7 - 11-6
7. Biały Orzeł Mieroszów---4 - 6 - 11-12
8. Unia Jaroszów------------4 - 6 - 4-5
9. Włókniarz Głuszyca------4 - 6 - 6-9
10. Czarni Wałbrzych-------4 - 6 - 6-11
11. Gwarek Wałbrzych-----4 - 4 - 8-5
12. Górnik Boguszów-G.----4 - 3 - 4-16
13. Zieloni Mrowiny----------4 - 2 - 5-11
14. KS Walim-----------------4 - 2 - 7-15
15. Cukrownik Pszenno-----4 - 1 - 4-8
16. Nysa Kłaczyna-----------4 - 1 - 2-7

5. kolejka klasy A - grupa II
Ślęża Ciepłowody - Wieża Rudnica 8 września, 16:00
LKS Gola Świdnicka - Rawa Boleścin 8 września, 11:00
Płomień Makowice - Niemczanka Niemcza 8 września, 14:00
Zieloni Łagiewniki - Boxmet Piskorzów 8 września, 16:00
Skałki Stolec - Błękitni Owiesno 8 września, 16:00
Delta Słupice - Zgoda Grodziszcze 8 września, 16:00
Czarni Sieniawka - Tarnovia Tarnów 8 września, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Koliber Uciechów 8 września, 11:00

Tabela
1. Polonia Ząbkowice Śl.---4 - 12 - 15-3
2. LKS Gola Świdnicka------4 - 12 - 13-4
3. Płomień Makowice-------4 - 12 - 15-8
4. Niemczanka Niemcza----4 - 9 - 9-7
5. Tarnovia Tarnów---------4 - 6 - 8-13
6. Delta Słupice-------------4 - 6 - 7-7
7. Czarni Sieniawka---------4 - 6 - 5-9
8. Rawa Boleścin------------4 - 5 - 15-13
9. Zieloni Łagiewniki--------4 - 5 - 10-10
10. Zgoda Grodziszcze-----4 - 4 - 7-8
11. Ślęża Ciepłowody-------4 - 4 - 4-7
--- Koliber Uciechów---------4 - 4 - 4-7
13. Skałki Stolec-------------4 - 3 - 10-9
14. Boxmet Piskorzów------4 - 2 - 8-13
15. Wieża Rudnica----------4 - 1 - 10-16
16. Błękitni Owiesno--------4 - 0 - 9-15

5. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - Herbapol Stanowice 8 września, 12:00
Sokół Kostrza - Zryw Łażany 8 września, 11:00
Błękitni Słotwina - Kłos Lutomia 8 września, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Wodospad Zastruże 8 września, 12:00
Orzeł Witoszów - Zjednoczeni Gościsław 8 września, 14:00
Błyskawica Kalno - Płomień Dobromierz 8 września, 11:00
LKS Wiśniowa - Zieloni Mokrzeszów 8 września, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Grom Panków 8 września, 11:00

Tabela
1. Wierzbianka------------4 - 10 - 19-6
2. LKS Wiśniowa----------4 - 10 - 13-4
3. Zryw Łażany-----------4 - 9 - 13-4
4. Orzeł Witoszów--------4 - 7 - 11-9
5. LKS Piotrowice Ś.------4 - 7 - 13-12
6. Zieloni Mokrzeszów----4 - 7 - 11-8
7. Herbapol Stanowice---3 - 6 - 18-6
8. Grom Panków----------4 - 6 - 7-11
9. LKS Marcinowice-------4 - 6 - 5-10
10. Zjed. Gościsław------4 - 4 - 9-17
11. Błękitni Słotwina------4 - 4 - 9-7
12. Sokół Kostrza---------4 - 3 - 12-12
13. Płomień Dobromierz--4 - 3 - 6-13
14. Kłos Lutomia-----------3 - 3 - 5-8
15. Wodospad Zastruże--4 - 3 - 6-24
16. Błyskawica Kalno------4 - 1 - 7-13

4. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Piast Jaźwina - Błękitni Książnica 8 września, 14:00
LKS II Bystrzyca Górna - Ślężanka Tąpadła 8 września, 11:00
Sparta Oleszna - Klubokawiarnia Roztocznik 8 września, 13:00
LKS Dobrocin - Orzeł Piława Dolna 8 września, 14:00
Victoria Tuszyn - Płomień Sokolniki 8 września, 16:00
Gryf Burkatów - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 8 września, 11:00
LKS Gilów - Dąb Mościsko 8 września, 11:00

Tabela
1. Ślężanka Tąpadła-------3 - 9 - 10-2
2. Orzeł Piława Dolna------3 - 7 - 7-2
3. Sparta Oleszna----------3 - 7 - 5-3
4. Dąb Mościsko------------3 - 7 - 8-5
5. LKS Dobrocin------------3 - 6 - 11-9
6. Klubo. Roztocznik-------3 - 6 - 11-11
7. Victoria Tuszyn----------3 - 5 - 11-4
8. Błękitni Książnica-------3 - 4 - 4-3
9. LKS II Bystrzyca G.-----3 - 3 - 8-7
10. Gryf Burkatów---------3 - 2 - 6-7
11. Orzeł Przerzeczyn Z.--3 - 1 - 7-11
12. LKS Gilów---------------3 - 1 - 1-10
13. Piast Jaźwina----------3 - 0 - 5-12
14. Płomień Sokolniki------3 - 0 - 5-13

1. kolejka klasy B – grupa wałbrzyska
Grodno Zagórze Śląskie - Podgórze Wałbrzych 8 września, 14:00
Unia Bogaczewice - Płomyk Borówno 8 września, 16:00
Zagłębie Wałbrzych - Victoria II Świebodzice 8 września, 14:00
Husaria Grzędy - Iskra Witków Śląski 8 września, 16:00
Joker Jaczków - Włókniarz II Głuszyca 8 września, 12:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group