Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 950
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Piotr Parobiec już dziś w telewizji

Czwartek, 20 października 2011, 12:05
Aktualizacja: 12:09
Autor: GrA
Polska: Piotr Parobiec już dziś w telewizji
Fot. archiwum
Świdnicki wolontariusz Piotr Parobiec będzie gościem dzisiejszego wydania programu "Poziom 2.0"

Już dziś o godzinie 16.15 na żywo ze studia telewizyjnej "Dwójki" świdniczanie będą mogli obejrzeć rozmowę z Piotrem Parobcem. - Dostałem propozycję od dziennikarzy realizujących program wystąpienia w jednym z odcinków - mówi Piotr Parobiec. W programie opowie o wolontariacie, możliwościach wyboru wolontariatu, swoich osiągnięciach. Świdniczanin poradzi także, młodym ludziom, którzy chcą zaangażować się w wolontariat, jak i gdzie szukać drogi dla siebie.

"Poziom 2.0" to nowy program kulturalno-edukacyjny dla młodzieży. Serdecznie zapraszamy do oglądania dzisiejszego wydania

Piotr Parobiec choć ma dopiero 19 lat swoje życie koncentruje na pomocy innym ludziom. Jeździ na wymiany młodzieżowe, pomaga dzieciom w innych krajach, jest wolontariuszem w świdnickim szpitalu Latawiec i organizatorem Międzynarodowego Dnia Pisania Listów Amnesty International. W marcu za swoje dobre serce został nagrodzony przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego w konkursie "Barwy Wolontariatu". To wyjątkowa nagroda przyznawana ludziom, którzy poświęcają swój czas, energię i umiejętności, aby pomagać innym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group