Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1132
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Po awanturze "wpadka"

Środa, 11 marca 2020, 9:16
Aktualizacja: 10:17
Autor: red
Świdnica: Po awanturze "wpadka"
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego, Wydziału Prewencji świdnickiej komendy w trakcie interwencji domowej znaleźli środki odurzające i substancje psychotropowe.

W poniedziałkowy wieczór policjanci zostali wezwani na interwencję domową, gdzie miało dojść do nieporozumienia między współmieszkańcami. Na miejsce skierowano patrol. Przybyli na miejsce policjanci zażegnali rodzinną awanturę, ale podczas wyjaśniania wszystkich okoliczności awantury domowej, w pokoju 27-letniego uczestnika interwencji ujawnili słoik z zawartością zielonego suszu oraz cztery małe słoiczki z zawartością tabletek. Substancje zostały zabezpieczone i poddane badaniom. Wynik badania narkotestem wskazał, że zabezpieczony susz to marihuana, a zabezpieczone tabletki to tabletki ekstazy. Policjanci łącznie zabezpieczyli blisko 250 porcji marihuany oraz 73 tabletki ekstazy.

27-letni mężczyzna został zatrzymany a o jego dalszym losie zdecyduje Sąd.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group