Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 1345
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Łażany: Po Balu Sołtysa

Poniedziałek, 13 lutego 2023, 17:07
Autor: red
Łażany: Po Balu Sołtysa
Fot. UM Żarów
Pięknie udekorowana świetlica, na stołach swojskie smakołyki, skoczna muzyka w wykonaniu zespołu Walter Band i życzenia oraz podziękowania dla wszystkich sołtysów. Za nami tegoroczny Bal Sołtysa, który w tym roku odbył się w Łażanach. To była już XXVII edycja tego wydarzenia, a w tym roku spotkaliśmy się na balu po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Gospodarzami Balu Sołtysa byli sołtys Łażan Jan Sołtysiak i Koło Gospodyń Wiejskich "Łażanianki" w Łażanach, którzy dołożyli wszelkich starań, aby impreza była udana dla wszystkich uczestników. Nad przebiegiem całej uroczystości czuwali nie tylko mieszkańcy sołectwa, ale także pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Oficjalnego otwarcia Balu Sołtysa dokonali burmistrz Leszek Michalak wspólnie z przewodniczącym Rady Miejskiej Romanem Koniecznym,
sołtysem Łażan Janem Sołtysiakiem i radną Marią Tomaszewską. Podczas uroczystości podziękowaliśmy także naszym sołtysom za wysiłek i społeczną służbę na rzecz drugiego człowieka.

– Nie wyobrażamy sobie wsi bez sołtysów. To osoby, które wprowadzają ład i porządek w swojej miejscowości. Dbają o swoich mieszkańców i zawsze starają się być pomocne. Dziękujemy za Wasz wysiłek i zaangażowanie. Życzymy wytrwałości w rozwiązywaniu spraw społeczności lokalnej, dobrej współpracy z mieszkańcami, realizacji pomysłów w działalności sołeckiej, a przede wszystkim zadowolenia z pełnienia tej jakże ważnej funkcji – dziękowali sołtysom burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Tańczono i bawiono się do białego rana. A czy zabawa była udana? O jej wyjątkowości świadczyć może zadowolenie i uśmiech na twarzach wszystkich zgromadzonych gości. Takiego balu długo się nie zapomina....W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne przybycie oraz niezapomniane wrażenia. A naszym organizatorom składamy podziękowania za pomoc i zaangażowanie przy organizacji zabawy. I cóż … do zobaczenia na XXVIII Balu Sołtysa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group