Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 724
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Po rodzinnym pikniku

Poniedziałek, 3 czerwca 2024, 9:58
Aktualizacja: 12:58
Autor: red
Żarów: Po rodzinnym pikniku
Fot. UM Żarów
31 maja przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie odbył się coroczny Piknik Rodzinny. Pomimo zmiennej pogody, wydarzenie przyciągnęło wielu uczestników, którzy mogli cieszyć się różnorodnymi atrakcjami przygotowanymi przez szkołę.

Piknik rozpoczął się oficjalnie o godz. 15:00, kiedy to burmistrz Przemysław Sikora oraz dyrekcja szkoły – Barbara Nowak i Sebastian Grajaszek, przywitali zgromadzonych gości.

Program artystyczny i sportowy

Pierwszym punktem programu było humorystyczne przedstawienie "Na straganie" Jana Brzechwy w wykonaniu nauczycieli. Następnie swoje umiejętności zaprezentowali młodzi sportowcy z sekcji akrobatyki oraz grupy Taekwondo, której pokaz przeniesiono do sali gimnastycznej z powodu deszczu. Na scenie wystąpiły również dzieci z klas młodszych, prezentując układy taneczne i piosenki, m.in. "Hej Mamo, Tato" oraz "Gdzie strumyk płynie z wolna".

Strefa jedzenia i atrakcji

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się strefa gastronomiczna, gdzie można było skosztować zarówno słodkich, jak i słonych przysmaków. Najdłuższe kolejki ustawiały się do stoisk z goframi i frytkami. Rodzice przygotowali domowe ciasta, a Koło Gospodyń Wiejskich serwowało ciepłą zupę. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, w tym gigamaskotki, kramy z ręcznie robionymi ozdobami, malowanie twarzy, bańki mydlane XXL oraz dmuchańce. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także Fotobudka 360 oraz pokaz iluzjonisty Macieja Eszwowicza, który z powodu deszczu odbył się w sali gimnastycznej.

Edukacja i bezpieczeństwo

Podczas pikniku nie zabrakło również elementów edukacyjnych. Żarowska Izba Historyczna przygotowała stoisko z ciekawostkami o historii regionu, a kącik chemiczny oferował interesujące eksperymenty. W strefie bezpieczeństwa uczestnicy mogli zwiedzać pojazdy straży pożarnej, policji oraz pogotowia ratunkowego.

Podziękowania

Piknik nie mógłby się odbyć bez wsparcia licznych darczyńców i sponsorów, wśród których znaleźli się: PEPCOLANDIA, WIĄZAR POLSKA, DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE SP. Z O.O., FUNDUSZ REGIONU WAŁBRZYSKIEGO oraz CHRONIMYINFORMACJE.PL. Szczególne podziękowania należą się rodzicom i uczniom za ich zaangażowanie i pomoc.

Mimo że pogoda spłatała figla, Piknik Rodzinny 2024 był pełen uśmiechów i radości, pozostawiając niezapomniane wspomnienia. Już teraz z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczne wydarzenie, mając nadzieję na lepszą pogodę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie!. Szczególne podziękowania należą się rodzicom i uczniom za ich zaangażowanie i pomoc.

Informacja: Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group