Czwartek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 607
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pobiegną w rocznicę

Piątek, 7 sierpnia 2020, 15:13
Aktualizacja: Sobota, 8 sierpnia 2020, 9:16
Autor: red
Świdnica: Pobiegną w rocznicę
Fot. organizatorzy
„100 KM W 100 ROCZNICĘ URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II".

- WSPOMINAMY NASZEGO WIELKIEGO RODAKA ŚW. JANA PAWŁA II, PATRONA NASZEGO MIASTA, PAPIEŻA, WIELKIEGO ENTUZJASTY I SYMPATYKA SPORTU. - POMAGAMY ZBIERAJĄC ŚRODKI FINANSOWE NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO, PRZYSTOSOWANEGO DO UPRAWIANIA SPORTU PRZEZ OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE (ZBIÓRKA PUBLICZNA NR 2020/2006/OR). - BAWIMY SIĘ, UPRAWIAMY REKREACYJNIE SPORT, INTEGRUJEMY ŚRODOWISKO

Kochani, to już jutro punktualnie o godzinie 9 rano Adriana Pawłowska wystartuje jako pierwsza w biegu sztafetowym na dystansie 100 km!!! A około godz. 19 na ostatnią dwudziestą piątą 4-kilometrową pętlę wybiegnie Darek Kalinin i przybiegając spowrotem na stadion osiągniemy wszyscy zakładany cel, czyli przebiegniemy wspólnie 100 km!

W sumie 25 biegaczy tzw. liderów jest już przygotowanych do pokonania tego dystansu, ale zapraszamy wszystkich do czynnego udziału czyli biegu razem z nami. Każdy może się przyłączyć przychodząc do nas na świdnicki stadion w godzinach 9:00-19:00 i dołączyć do biegaczy, obojętnie o której godzinie. Wpisowe 20 zł, za co uczestnik biegu otrzyma sportową koszulkę oraz piękny pamiątkowy medal. Dostanie taka osoba również cegiełkę, której numer po zakończeniu imprezy około godziny 20 weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród: zaproszenia, vouchery do świdnickich restauracji, salonów kosmetycznych, sprzęt sportowy, itp. oraz dwa atrakcyjne gadżety elektroniczne – smartfon i tablet!

Biegniemy wokół świdnickiego zalewu, tylko chodnikami ulic Śląska, Słowiańska, Polna Droga, Pionierów. Każda sztafeta to maksymalnie 4-6 osób. Biegniemy spokojnie, rekreacyjnie, bez rywalizacji sportowej.

W międzyczasie kolejne sportowe wyzwanie. Kochani, również wiosłujemy na ergometrze na dystansie 100 km. Bo Megi i Łukasz z CrossBox74 wraz ze swoją ekipą też dołączają do naszej inicjatywy. I jak wyżej, każdy może do nich dołączyć. Zapraszamy! Na warunkach jak powyżej. O godzinie 16:00 zaś w 100-kilometrową trasę wyjadą kolarze. A przewodził im będzie Krzysiek Oruba. (https://strava.app.link/wV8Wj8C0y8
- trasa dla kolarzy) Wracają do nas po około 3 godzinach „zaliczając setkę" około godziny 19 i wszyscy razem kończymy imprezę ogniskiem, pieczoną kiełbasą.

8 SIERPNIA (SOBOTA) JESTEŚMY NA STADIONIE (ul. Śląska 35) JUŻ OD GODZINY 9 RANO I BAWIMY SIĘ DO 20

Kończąc, apelujemy do wszystkich, aby pamiętali w jakim czasie i w jakich okolicznościach funkcjonujemy i przestrzegali zaleceń sanitarnych związanych z COVID-19. My ze swojej strony zapewniamy środki dezynfekujące.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group