Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 1030
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Pochwal się talentem

Czwartek, 28 listopada 2019, 11:26
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Pochwal się talentem
Fot. organizatorzy
Zapraszamy do udziału w Bożonarodzeniowych Konkursach Plastycznych.

Tradycyjnie, w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska do wzięcia udziału w Bożonarodzeniowych Konkursach Plastycznych. Świąteczny konkurs cieszy się bardzo dużą popularnością, więc co roku staramy się nieco zmodyfikować jego formułę. Podtrzymując bożonarodzeniowe tradycje, proponujemy tym razem następujące tematy prac: kartka bożonarodzeniowa, stroik świąteczny oraz szopka bożonarodzeniowa.

Do konkursowych zmagań jak zwykle zapraszamy także dorosłych i oczekujemy na piękne i pomysłowe prace. Na laureatów konkursu czekają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez SOKiBP. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu (poniżej).

Tegoroczne wręczenie nagród oraz wystawa nagrodzonych prac zaplanowane są na 16 grudnia 2019 r. w Hali sportowo-widowiskowej przy ul. Świdnickiej w Jaworzynie Śląskiej o godzinie 18:00. W ten dzień zapraszamy również laureatów konkursu na specjalny Koncert kolęd w wykonaniu podopiecznych studia wokalnego p. Mirosława Jabłońskiego.

Prace plastyczne wraz załączonymi kartami zgłoszenia należy dostarczyć do sekretariatu SOKiBP (obiekt wielofunkcyjny na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej) lub do Biblioteki Publicznej (ul. Wolności 2a/ 01) do 11 grudnia br. Po rozstrzygnięciu konkursów będzie istniała możliwość odebrania zgłoszonych prac.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group