• Poniedziałek, 21 października 2019
  • Godz. 2:23
  • Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
  • Czytających: 781
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Podsumowanie klasy okręgowej oraz klas A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Poniedziałek, 15 października 2012, 12:09
Aktualizacja: 12:10
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Dobiegły końca emocja związane z weekendowymi spotkaniami piłkarskimi w niższych klasach rozgrywkowych. Poniżej komplet wyników i aktualne tabele.

10. kolejka wałbrzyskiej okręgówki
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Zjednoczeni Żarów 1:3
Pogoń Pieszyce - Iskra Jaszkowa Dolna 1:4
LKS Bystrzyca Górna - Grom Witków 1:2
Karolina Jaworzyna Śląska - Victoria Świebodzice 3:2
Piławianka Piława Górna - Unia Złoty Stok 1:1
Kryształ Stronie Śląskie - Stal Świdnica 2:2
Bielawianka II Bielawa - Trojan Lądek Zdrój 3:2
Pauzował MKS Szczawno-Zdrój

Tabela okręgówki
1. Piławianka--------9 – 22 – 23:12

2. Zjednoczeni Ż---10 – 21 – 26:12
3. MKS---------------9 – 19 – 18:15
4. Stal-----------------9 – 18 – 18:8
5. Iskra---------------10 – 16 – 26:22
6. Karolina------------9 – 14 – 23:18
7. Bielawianka II-----9 – 13 – 21:29
8. Unia-----------------9 – 12 – 15:14
9. Trojan---------------9 – 12 – 21:27
10. Grom--------------10 – 11 – 17:18
11. Kryształ------------9 – 9 – 15:17
12. LKS----------------9 – 8 – 13:14
13. Victoria-----------10 – 8 – 11:23
14. Pogoń-------------10 – 7 – 14:21
15. Zjednoczeni Ś----9 – 6 – 12:23

Górnik II Wałbrzych wycofał się z rozgrywek

10. kolejka I grupy klasy A
Biały Orzeł Mieroszów - Górnik Boguszów-Gorce 3:1
Czarni Wałbrzych - Zagłębie Wałbrzych 2:1
Cukrownik Pszenno - Rawa Boleścin 5:1
Nysa Kłaczyna - Granit Roztoka 1:7
Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Głuszyca 0:1
Victoria II Świebodzice - Zieloni Mrowiny 0:1
Sudety Dziećmorowice - Wenus Nowice 2:2
Gwarek Wałbrzych - Skalnik Czarny Bór 0:0

Tabela grupy I klasy A
1. Cukrownik---------10 – 25 – 34:13

2. Skalnik-------------10 – 22 – 16:8
3. Czarni--------------10 – 20 – 25:23
4. Gwarek-------------10 – 18 – 23:14
5. Granit--------------10 – 17 – 25:20
6. Sudety-------------10 – 16 – 24:16
7. Włókniarz---------10 – 16 – 23:15
8. Biały Orzeł--------10 – 14 – 14:17
9. Rawa---------------10 – 13 – 26:29
10. Zdrój--------------10 – 13 – 17:14
11. Górnik-------------10 – 13 – 15:14
12. Zieloni-------------10 – 12 – 19:23
13. Nysa---------------10 – 11 – 15:28
14. Victoria II---------10 – 7 – 11:25
15. Wenus------------10 – 6 – 16:28
16. Zagłębie----------10 – 2 – 7:22

10. kolejka grupy II klasy A
Ślęża Ciepłowody - Wieża Rudnica 5:2
Lechia II Dzierżoniów - Orzeł Mąkolno 9:1
Koliber Uciechów - Delta Słupice 2:0
Zgoda Grodziszcze - Czarni Sieniawka 1:2
Błękitni Niedźwiedź - Polonia Ząbkowice Śląskie 2:7
Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 0:5
Niemczanka Niemcza - Skałki Stolec 0:2
Błękitni Owiesno - Zieloni Łagiewniki 3:2

Tabela grupy II klasy A
1. Skałki------------10 – 30 – 46:3

2. Sparta------------10 – 24 – 46:12
3. Polonia-----------10 – 21 – 30:11
4. Lechia II---------10 – 18 – 42:26
5. Niemczanka-----10 – 17 – 30:13
6. Zieloni------------10 – 15 – 22:24
7. Zgoda------------10 – 14 – 22:17
8. Koliber-----------10 – 14 – 20:17
9. Błękitni O--------10 – 13 – 16:24
10. Ślęża-------------10 – 12 – 15:20
11. Boxmet----------10 – 11 – 9:25
12. Delta------------10 – 10 – 21:33
13. Orzeł------------10 – 10 – 15:40
14. Czarni-----------10 – 9 – 9:24
15. Wieża------------10 – 7 – 11:36
16. Błękitni N-------10 – 3 – 13:42

10. kolejka świdnickiej grupy I klasy B
WKS Goczałków - Spółdzielca Marcinowice 6:3
Błękitni Słotwina - Granit Rogoźnica 7:2
Unia Jaroszów - LKS Wiśniowa 2:0
Tęcza Bolesławice - Wierzbianka Wierzbna 1:1
Płomień Dobromierz - Orzeł Witoszów 2:1
Wodospad Zastruże - Herbapol Stanowice 1:0
Grom Panków - LKS Piotrowice Świdnickie 0:2
Błyskawica Kalno - Zryw Łażany 1:2

Tabela świdnickiej grupy I klasy B
1. Tęcza------------10 – 26 – 33:14

2. Unia--------------10 – 22 – 33:9
3. WKS-------------10 – 22 – 36:14
4. Błękitni----------10 – 21 – 27:16
5. Wierzbianka-----10 – 18 – 26:21
6. LKS W-----------10 – 16 – 27:21
7. Herbapol--------10 – 16 – 25:20
8. Spółdzielca------10 – 15 – 25:23
9. Zryw-------------10 – 14 – 22:18
10. Płomień--------10 – 13 – 26:21
11. Błyskawica------10 – 12 – 25:24
12. Orzeł------------10 – 10 – 16:21
13. Wodospad-----10 – 9 – 8:33
14. Grom-----------10 – 7 – 8:27
15. Granit----------10 – 4 – 24:50
16. LKS PŚ---------10 – 3 – 8:37

10. kolejka świdnickiej grupy II klasy B
Kłos Lutomia - Ślężanka Tąpadła 0:5
Klubokawiarnia Roztocznik - LKS II Bystrzyca Górna 4:1
Victoria Tuszyn - Sparta Ostroszowice 5:0
LKS Gilów - Sparta Oleszna 1:3
Zryw Gola Świdnicka - Orzeł Piława Dolna 2:0
LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1:1
Płomień Makowice - Gryf Burkatów 3:2
Dąb Mościsko - Piast Jaźwina 4:1

Tabela świdnickiej grupy II klasy B
1. Zryw---------------10 – 28 – 42:2

2. Klubokawiarnia---10 – 27 – 43:12
3. Orzeł PD-----------10 – 24 – 40:13
4. Płomień------------10 – 24 – 44:22
5. Victoria------------10 – 22 – 29:11
6. LKS II--------------10 – 17 – 31:21
7. Sparta Ostr.-------10 – 16 – 19:25
8. Dąb----------------10 – 15 – 30:29
9. Sparta Ol.----------10 – 14 – 28:24
10. Ślężanka----------10 – 13 – 25:35
11. Gryf---------------10 – 10 – 18:29
12. Piast---------------10 – 9 – 13:33
13. LKS G.------------10 – 7 – 19:31
14. LKS D.------------10 – 4 – 13:39
15. Orzeł PZ----------10 – 4 – 7:45
16. Kłos---------------10 – 0 – 6:39

7. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Husaria Grzędy - Płomyk Borówno 0:7
Zieloni Mokrzeszów - Unia Bogaczewice 0:2
Berit Głuszyca - Podgórze Wałbrzych 2:3
Grodno Zagórze Śląskie - Joker Jaczków 2:12
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Iskra Witków Śląski 4:2
Pauzował KS Walim

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. KS-----------------6 – 16 – 27:4

2. Górnik NM--------6 – 18 – 22:4
3. Iskra--------------6 – 12 – 32:11
4. Joker--------------6 – 15 – 29:12
5. Podgórze---------6 – 14 – 31:5
6. Berit---------------7 – 7 – 14:21
7. Unia--------------6 – 9 – 11:14
8. Płomyk------------7 – 8 – 15:12
9. Zieloni------------7 – 1 – 5:32
10. Grodno-----------6 – 1 – 8:36
11. Husaria----------7 – 0 – 4:47

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group