Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 985
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Podszywa się pod świdnickich urzędników i straszy mieszkańców

Czwartek, 24 lipca 2014, 16:09
Aktualizacja: 16:09
Autor: red.
W ostatnich dniach ktoś podszywa się pod pracownika Urzędu Miejskiego w Świdnicy i wykonuje telefony do świdniczan. Kobieta – nie przedstawiając się – nakazuje natychmiastowe stawienie się do pok. nr 9, gdzie działa Wydział Spraw Obywatelskich – Ewidencja Ludności, pod groźbą kary. Osoba ta nie podaje czego sprawa dotyczy. Przykre telefony otrzymało już kilku starszych mieszkańców Świdnicy.

W przypadku otrzymania takiego telefonu prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na numer, z którego osoba podszywająca się pod urzędnika dzwoni oraz zgłoszenie tego faktu do Urzędu Miejskiego – tel. 74 8562 821 bądź na Policję – tel. 112 lub 997.

Urząd Miejski w Świdnicy, jeśli zachodzi taka konieczność, dokonuje wezwań mieszkańców w formie pisemnej – nie telefonicznej! Jeśli zaś pracownicy kontaktują się telefonicznie, to zawsze przedstawiają się i informują, czego sprawa dotyczy. Prosimy o ostrożność i jednocześnie zapewniamy, że Urząd Miejski podjął odpowiednie działania mające na celu wyjaśnienie zdarzenia, a w razie konieczności sprawa zostanie zgłoszona również organom ścigania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group