Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 902
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Podwieczorek seniora

Czwartek, 12 czerwca 2014, 12:42
Aktualizacja: 12:42
Autor: red.
Świdnica: Podwieczorek seniora
Fot. użyczone
W najbliższą niedzielę, 15 czerwca 2014, Galeria Świdnicka zaprasza na godz. 16.00 wszystkich seniorów na wspólny, tradycyjny podwieczorek. Artystycznym występom towarzyszyć będzie słodki poczęstunek. Miła atmosfera jak zawsze gwarantowana.

Tym razem w programie miedzy innymi taneczne widowisko w wykonaniu zespołu „Krąg”, prowadzonego przez Marię Skiślewicz i Wojciecha Skiślewicza. Tym razem młodzież z zespołu zaprezentuje tańce lubelskie, wiązankę polską i polkę.

Pomiędzy pokazami „Kręgu” – gwiazdy popołudnia, czyli pensjonariusze Domu Dziennego Pobytu, którzy zaprezentują tańce w swoim wykonaniu. To kolejny występ seniorów na scenie w Galerii – w wolnym czasie to właśnie teatr, kabaret i taniec są ich pasją.

Całość zakończą młodzi soliści ze Studia Artystycznego KHATARSIS. Podopieczni Tomasza Sochackiego wystąpią w programie “Największe światowe przeboje”. Będzie można usłyszeć piosenki między innymi Whitney Houston, Arethy Franklin, Eurythmics i Erica Claptona.

- Imprezy dla seniorów stały się już tradycją w Galerii Świdnickiej. To nasza wspaniała, wierna i wypróbowana publiczność, która potrafi się fantastycznie bawić. Dla młodzieży będzie to zaś podsumowanie dokonań całego roku. Zapraszam serdecznie na niedzielny występ – mówi Beata Moskal-Słaniewska z Galerii Świdnickiej.

(Galeria Świdnicka)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group