Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Podwójny sukces młodych piłkarzy z Marcinowic

Wtorek, 16 listopada 2010, 13:35
Aktualizacja: 13:36
Autor: MDvR
Marcinowice: Podwójny sukces młodych piłkarzy z Marcinowic
Fot. użyczone
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum w Marcinowicach na turniejach halowej piłki nożnej, który ma wyłonić najlepszą ekipę Dolnego Śląska do lat 15.

W pierwszych zawodach o mistrzostwo powiatu świdnickiego LZS rozegranych 23 października w Marcinowicach, dwie miejscowe drużyny szkolne odniosły podwójny sukces zdobywając mistrzostwo i vice-mistrzostwo powiatu. Obie ekipy awansowały do finałów strefowych, rozegranych 11 listopada w Czarnym Borze, reprezentując tam powiat świdnicki.

Podopieczni Władysława Bieleckiego i na wyjeździe okazali się nie do przejścia. Drużyny: Gimnazjum Marcinowice I i Gimnazjum Marcinowice II, broniąc tytułu mistrza strefy wałbrzyskiej zdobytego rok wcześniej, uzyskały w fazie eliminacyjnej pierwsze miejsca w swoich grupach i awansowały do finału marzeń, w którym tytuł mistrzowski strefy okazał się być wewnętrzną sprawą uczniów Gimnazjum z Marcinowic.

Ostatecznie mistrzami strefy wałbrzyskiej została ekipa grająca w składzie: Michał Adamczyk, Michał Babisz, Sebastian Fortuna, Arkadiusz Łyp, Krystian Matusiewicz, Kamil Mleczko, Dawid Oruba (bramkarz), Kacper Tadrzak, Sebastian Ulewski i Mikołaj Urbaniak (kapitan).

Na drugim miejscu rozgrywki skończyli:: Michał Bar, Radosław Budzyń, Filip Ciuba, Dawid Dolinny, Konrad Kmiecik, Mateusz Panfil, Mateusz Pawłowski, Mateusz Schanne, Mateusz Sordyl (bramkarz i kapitan) i Norbert Tomala.

Mistrzowie strefy zagrają w 20 listopada w Żarowie w finale dolnośląskim, broniąc tam zdobytego rok temu tytułu mistrzów Dolnego Śląska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group