Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pogadanki o zdrowym żywieniu

Wtorek, 21 stycznia 2014, 13:52
Aktualizacja: 13:53
Autor: red.
Świdnica: Pogadanki o zdrowym żywieniu
Fot. użyczone
Wraz z nowym rokiem powiat świdnicki ponownie rozpoczął akcję profilaktyczną z zakresy zdrowego odżywiania, która przeprowadzona zostanie wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu.

- Do programu zaprosiliśmy placówki oświatowe podległe powiatowi. Cała akcja polega na przeprowadzeniu szeregu spotkań z wykwalifikowanym dietetykiem, który w sposób łatwy i dostępny przekaże naszej młodzieży podstawy zasad zdrowego odżywiania – wyjaśnia wicestarosta Alicja Synowska.

Całość podzielona została na dwa etapy. Pierwszy etap obejmie okres od stycznia do czerwca, drugi zacznie się wraz z końcem wakacji i zakończy na koniec roku 2014. - W tym okresie zamierzamy przeprowadzić około 100 spotkań, których tematyka zostanie dostosowana do profilu szkoły, potrzeb uczniów oraz sugestii dyrekcji – wyjaśnia Alicja Synowska.

Program skierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, lecz organizatorzy otwarci są na zaproszenia za szkół gimnazjalnych, dlatego dzisiejsze spotkanie odbyło się w Gimnazjum nr 4 na ulicy Jodłowej.

(Piotr Dębek)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group