Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1142
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Pół wieku razem

Piątek, 14 maja 2021, 17:09
Autor: red
Gmina Dobromierz: Pół wieku razem
Fot. UG Dobromierz
Zawarcie małżeństwa to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Złożona przysięga zobowiązuje do bycia ze sobą na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie, chociaż przeciwności w życiu bywa bardzo wiele. Pary, które przeżyły w jednym związku tyle lat są nagradzane medalem przyznawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Mieszkańcy Gminy Dobromierz byli uczestnikami uroczystości wręczenia "Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie", która odbyła się dnia 8 maja 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Dobromierzu. Aktu dekoracji dokonał wójt Jerzy Ulbin wraz z przewodniczącym Rady Piotrem Ruskiem.

Wójt Jerzy Ulbin w słowach skierowanych do Jubilatów podkreślił, że przeżyte ponad 50 lat razem to czas pięknych, podniosłych i radosnych chwil, ale również okres dzielenia z drugą osobą trosk, smutków i nieszczęść. To także czas wzajemnego poszanowania i zrozumienia, z czego można być niewątpliwie dumnym. Życzył przybyłym gościom zdrowia, siły, pogody ducha, a także pomyślności i spełnienia marzeń.

W gronie Jubilatów, którzy obchodzili swoje Złote Gody znaleźli się Państwo: Stanisława i Kazimierz Bierowiec z Jugowej, Halina i Marian Dembińscy z Jaskulina, Maria i Zbigniew Filipczak z Dobromierza, Barbara i Bronisław Głuszczak z Roztoki, Krystyna i Stanisław Grabscy z Szymanowa oraz Zofia i Roman Król z Borowa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group