Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 584
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Policjanci dla dzieci

Czwartek, 3 czerwca 2021, 11:08
Autor: red
Świdnica: Policjanci dla dzieci
Fot. KPP Świdnica
Dzieci to oczka w głowie swoich rodziców, dziadków i najbliższych, a 1 czerwca to ich święto więc wszyscy powinniśmy sprawić, aby poczuli się wyjątkowo. Świdniccy policjanci włączyli się w zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 im. Janusza Korczaka w Świebodzicach „Dzień Dziecka”. Nasze działania spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. „Mali policjanci” poddawali się naszej wstępnej rekrutacji, a co najważniejsze wszyscy zostali przyjęci w nasze szeregi!

Świdniccy policjanci codziennie wykonują czynności, które mają na celu ochronę i zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym, dlatego niezmiernie miło było spędzić ten dzień z najmłodszymi i usłyszeć od nich że nie mógł się odbyć bez naszego udziału.

Policyjne stanowiska od samego początku spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Było trochę zabawy przy "rekrutacji do służby", lecz nie obyło się też bez poważnych pytań ze strony dzieciaków. Policjanci przypomnieli zasady udzielania pierwszej pomocy.

Najsłodsi mogli zapoznać się ze sprzętem policyjnym, ale także z maskotką dolnośląskiej Policji – Komisarzem Lwem, który jest przyjazny dla wszystkich dzieci.

Z ogromnym zainteresowaniem spotkało się stanowisko daktyloskopii, więc rosną nam przyszli technicy kryminalistyki. Zasady i przepisy ruchu drogowego też są niezwykle ważne, dlatego najsłodsi przypomnieli sobie ich główne zasady, które poprawią ich bezpieczeństwo jako uczestników ruchu drogowego.

Policjantki, policjanci oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy życzą wszystkim dzieciom dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu, a także by każdy dzień był bezpieczny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group