Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 531
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Policjanci uratowali życie desperata

Czwartek, 12 maja 2011, 15:39
Aktualizacja: 15:40
Autor: red.
Strzegom: Policjanci uratowali życie desperata
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Udało się uratować życie dziewiętnastoletniemu mieszkańcowi Strzegomia, który postanowił powiesić się na ogródkach działkowych. Niedoszły samobójca sam zawiadomił policję, że zamierza targnąć się na życie.

Wczoraj około godz. 21. do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zadzwonił mężczyzna. Powiedział, że znajduje się na ogrodach działkowych w Strzegomiu i za chwilę się powiesi.

- Informacja została przekazana do Strzegomia – relacjonuje starszy aspirant Katarzyna Czepil z Komendy Powiatowej w Świdnicy. - Dyżurny z Komisariatu Policji w Strzegomiu niezwłocznie skierował patrol na ogrody działkowe. Ponieważ kompleks ogrodów to bardzo rozległy rejon, policjanci przeszukując ogród po ogrodzie nie mogli trafić na mężczyznę. Aby nie tracić czasu dyżurny jednostki spróbował skontaktować się telefonicznie z niedoszłym samobójcą, telefonu nikt nie odbierał, gdy policjanci usłyszeli dzwoniący telefon natychmiast ustalili miejsce pobytu chłopaka. Na jednej z działek zobaczyli mężczyznę w pozycji siedzącej, na szyi miał zadzierzgniętą linkę, przeskakując przez płot, zaczęli ratować mężczyznę. Odcięli linkę i przystąpili do udzielania pomocy, reanimację prowadzili do czasu przyjazdu pogotowia.

Nieprzytomnego mężczyznę przewieziono do szpitala, tu odzyskał on przytomność i pozostał na obserwacji. - Dzięki podjętym czynnościom nie doszło do tragedii - cieszy się Katarzyna Czepil.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group