Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 903
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Policjant po służbie zatrzymał dwóch poszukiwanych nieletnich

Środa, 23 marca 2016, 6:50
Aktualizacja: Sobota, 2 kwietnia 2016, 8:30
Autor: opr.red.
Świdnica: Policjant po służbie zatrzymał dwóch poszukiwanych nieletnich
Fot. red.
Policjant ze świdnickiej komendy, wracając z pracy, zauważył i zatrzymał poszukiwanych dwóch nieletnich. Chłopcy w wieku 12 i 15 lat oddalili się ze szpitala, gdzie decyzją sądu zostali umieszczeni. Zatrzymani zostali przewiezieni do miejsca swojego pobytu, o ich dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Oficer Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, wieczorem, wracając z pracy, zauważył idących drogą dwóch chłopców. Uwagę policjanta zwrócił ubiór młodzieńców nieadekwatny do pory roku, dwaj nieletni nie mieli na sobie kurtek. 15-latek i 12-latek nie potrafili odpowiedzieć na pytanie dokąd idą, twierdzili, że są na wagarach. Policjant wiedział, że tego dnia ze szpitala w powiecie dzierżoniowskim oddaliło się właśnie 2 nieletnich i trwają obecnie czynności poszukiwawcze.

Funkcjonariusz zawiózł chłopców do najbliższego Komisariatu Policji w Strzegomiu. Na miejscu ustalono, że to właśnie ci dwaj chłopcy uciekli ze szpitala. Nieletni nie potrafili podać jednak powodu samowolnego oddalenia.

12-latek i 15-latek zostali przewiezieni z powrotem do miejsca swojego pobytu. O ich dalszym losie zadecyduje teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group