Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 999
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Policjant w żłobku

Piątek, 8 października 2021, 13:42
Autor: red
Świdnica: Policjant w żłobku
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusz świdnickiej komendy – przewodnik psa służbowego wraz ze swoim czworonożnym partnerem o imieniu „Krzem”, odwiedzili maluchy ze żłobka „ Klub Dziecięcy Dzieciaki do Dzieła” w Świdnicy. Celem wizyty było przybliżenie najmłodszym podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Było to kolejne w tym roku szkolnym spotkanie najmłodszych z funkcjonariuszami, ukierunkowane na profilaktykę oraz bezpieczeństwo.

W trakcie spotkania mali słuchacze dowiedzieli się jakie zagrożenia czekają na nich w drodze z domu do żłobka, na co zwracać wówczas uwagę i czego unikać. Policjant przypomniał podstawowe zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz wyjaśnili jak należy zachowywać się w przypadku kontaktów z osobami obcymi. Najmłodsi dowiedzieli się także na czym polega praca policjanta.

Na zakończenie spotkania maluchy mogły osobiście poznać psa służbowego o imieniu „Krzem”. Była to doskonała okazja do przeprowadzenia lekcji edukacyjnej, dotyczącej zasad właściwego zachowania w przypadku napotkania obcego zwierzęcia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group