Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 606
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Policjant ze Świebodzic zatrzymał sprawcę zniszczenia mienia

Środa, 18 kwietnia 2018, 9:56
Autor: red
Świebodzice: Policjant ze Świebodzic zatrzymał sprawcę zniszczenia mienia
Fot. KMP Wałbrzych
Natychmiastowa reakcji będącego po służbie policjanta Komisariatu Policji w Świebodzicach doprowadziła do zatrzymania sprawcy zniszczenia samochodu osobowego zaparkowanego przy ul. Krasińskiego w Wałbrzychu.

35-letni funkcjonariusz Policji 10 kwietnia miał wolne od służby, jednak około godziny 23.00 widząc nietrzeźwego mężczyznę, który wyładowuje swoje zdenerwowanie niszcząc elementy samochodu marki Opel, podjął zdecydowaną interwencję, zatrzymał sprawcę i do przyjazdu patrolu zmotoryzowanego Komisariatu Policji I w Wałbrzychu nie pozwolił mu oddalić się z miejsca przestępstwa.

Zaalarmowani wałbrzyscy mundurowi niezwłocznie udali się na interwencję i ustalili, że 47-letni wałbrzyszanin uszkodził przednią szybę, pokrywę silnika oraz oba reflektory zaparkowanego przy ul. Krasińskiego w Wałbrzychu samochodu marki Opel. Straty w mieniu wycenione zostały na kwotę około 5 tysięcy złotych. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u sprawcy 1,29 promila tej substancji w organizmie.

47-letni wałbrzyszanin przyznał się do popełnionego czynu. Za zniszczenie pojazdu może trafić za kraty więzienia na 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group