Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 874
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Policyjna akcja – Pierwszy weekend wakacji

Niedziela, 29 czerwca 2014, 6:05
Aktualizacja: 11:57
Autor: red.
Zmierzając do poprawy bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym podczas rozpoczynających się wakacji, w dniach od 27 do 29 czerwca na drogach powiatu świdnickiego funkcjonariusze przeprowadzają akcję pn. „Pierwszy weekend wakacji”.

Działania kontrolno – prewencyjne pn. „Pierwszy weekend wakacji” ukierunkowane zostały na wzmożenie nadzoru nad ruchem pojazdów. Podczas akcji policjanci będą sprawdzać przestrzeganie ograniczeń prędkości samochodów na terenie całego powiatu, przy wykorzystaniu sprzętu kontrolno – pomiarowego oraz radiowozów wyposażonych w wideorejestrator.

Funkcjonariusze podczas prowadzonych działań będą starali się eliminować z ruchu drogowego kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu, bądź podobnie działających środków. Policjanci sprawdzą również czy kierujący i pasażerowie stosują podczas jazdy pasy bezpieczeństwa oraz urządzenia do przewozu dzieci.

Działania pn. „Pierwszy weekend wakacji” to tylko jedna z wielu inicjatyw funkcjonariuszy powiatu świdnickiego, podejmowanych w celu zapewnienia bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group