Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 939
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Policyjny festyn

Środa, 21 sierpnia 2019, 11:49
Aktualizacja: Czwartek, 22 sierpnia 2019, 15:55
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Policyjny festyn
Fot. organizatorzy
Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego z Wrocławia oraz Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy, a także Posterunek Policji w Jaworzynie Śląskiej zapraszają mieszkańców Jaworzyny Ślaskiej oraz powiatu świdnickiego na festyn z okazji 100–lecia powstania Policji Państwowej.

23 sierpnia br. o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Jaworzyny Ślaskiej oraz całego powiatu do udziału w festynie z okazji 100-lecia powstania Policji Państwowej. Festyn organizowany będzie na parkingu przy Hali Sportowej w Jaworzynie Ślaskiej przez Centrum Popularyzacji Ruchu Drogowego we Wrocławiu wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Świdnicy oraz Posterunkiem Policji w Jaworzynie Ślaskiej.

W programie festynu przewidziane są konkursy dla wszystkich grup wiekowych z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa, np. młody rowerzysta, sprawdzian ze znajomości znaków i sygnałów drogowych, ratownictwo drogowe i medyczne, bezpieczny pieszy oraz wiele innych ciekawych informacji związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i nie tylko.

Dla wszystkich uczestników zabaw konkursowych przewidziano upominki w postaci poradników, odblasków, kamizelek odblaskowych, kolorowanek dla dzieci o znakach drogowych i inne niespodzianki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group