Środa, 24 kwietnia
Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 1517

III-liga piłkarska: Polonia Świdnica – Orzeł Międzyrzecz 1:2 (zapis relacji live)

Sobota, 17 marca 2012, 18:50
Aktualizacja: 18:52
Autor: MDvRa
Polonia Świdnica przegrała 1:2 z Orłem Międzyrzecz na inaugurację drugiej części sezonu III–ligi dolnośląsko–lubuskiej. Jedyną bramkę dla naszej ekipy strzelił Adam Łagiewka w 6. minucie spotkania, później trafiali już tylko rywale.

Zapis relacji z meczu

Skład Polonii: Pierzga, Bielski, Furmankiewicz, Goździejewski, Lato, Łagiewka, P. Salamon, Stachyra, Szewczak, Szuba, Śmiałowski

Skład Orła: Kukuska, Ruminkiewicz, Kurdykowski, Rutkowski, Sobczak, Szałas, Sędziak, Budnika, Waltrowski, Dzięgielewski, Cygan

Rozpoczynamy spotkanie

6' - 1:0 dla biało-zielonych, sytuację sam na sam z golkiperem rywali wykorzystał Łagiewka!!! Prowadzimy 1:0

8' - w odpowiedzi strzał z dystansu gości, ale futbolówka przeleciała kilka metrów od lewego słupka bramki strzeżonej przez Pierzgę

14' - gra toczy się głównie w środkowej części boiska, bez sytuacji bramkowych.

17' - 1:1 - Sędziak doprowadza do wyrównania pakując piłkę do siatki z najbliższej odległości po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

25' - niebezpiecznie pod naszą bramką, sytuację wyjaśnia jednak Pierzga

29' - świetna okazja dla biało-zielonych, Śmiałowski "położył" bramkarza, ale w ostateczności trafił tylko w boczną siatkę.

38' - niebezpiecznie pod bramką przyjezdnych, Goździejewski, podawał do Stachyry, ale ten minimalnie minął się z piłką.

40' - z dystansu uderzał Waltrowski, ale niecelnie

42' - zagotowało się pod bramką Orła, duże zamieszanie, sytuację wyjaśniają jednak defensorzy z Międzyrzecza

44' - nieporozumienie naszych obrońców wykorzystuję Sędziak pokonując Pierzgę strzałem głową.

45' - koniec pierwszej połowy Orzeł prowadzi 2:1.

46' - rozpoczynamy drugą część spotkania

50' - strzał z rzutu wolnego Laty minimalnie nad spojeniem słupka z poprzeczką.

51' - w odpowiedzi goście, sytuacja sam na sam, ale piłka posłana obok bramki Pierzgi

57' - strzał głową jednego z zawodników gości, piłką przeleciała jednak ponad bramką

65' - rzut rożny dla biało-zielonych, uderzenia głową Salamona broni bramkarz Orła

72' - wciąż 2:1 dla międzyrzeczan, gra toczy się głównie w środku pola

73' - Tobiasz za Stachyrę

76' - strzał z dystansu "Goździka" - bardzo niecelny

84' - Madziała za Szubę

87' - próbujemy wyjść wyżej, ale bez zagrożenia dla bramki Orła

90' - groźnie w szesnastce Orła, obrońcy przeciwników blokują jednak nasze strzały

Koniec spotkania - przegrywamy 1:2