• Wtorek, 22 października 2019
  • Godz. 23:25
  • Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, Salomei
  • Czytających: 829
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Polonia wygrała po raz trzeci z rzędu

Wiadomości: III-liga piłkarska
Poniedziałek, 28 października 2013, 23:52
Aktualizacja: 23:56
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Trzecie zwycięstwo z rzędu wywalczone przez Polonię Świdnica stało się faktem W sobotę, 26 października podopieczni Jarosława Lato pokonali gładko 2:0 Promień Żary.

14. kolejka III-ligi

Prochowiczanka Prochowice - Foto-Higiena Gać 1:2 (Tomasz Wojciechowski 7 - Łukasz Kucyniak 55, Paweł Boczarski 60)

Polonia Trzebnica - Ilanka Rzepin 1:2 (Radosław Bella 5 - Patryk Nowaczewski 85, 90)

Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław 0:1 (Paweł Zieliński 77)

Zagłębie II Lubin - Lechia Dzierżoniów 3:2 (Sebastian Bonecki 35, Jarosław Kubicki 51, Krzysztof Piątek 57 - Damian Niedojad 9, Hubert Górski 70)

Formacja Port 2000 Mostki – MKS Oława 0:2 (Krzysztof Gancarczyk 69, 90)

GKS Kobierzyce - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2 (Grzegorz Sajewicz 47, 90 - Michał Wróbel 39, Kamil Mierzwa 57)

Piast Karnin - Bielawianka Bielawa 3:1 (Marcin Żeno 65, 85, Piotr Buda 90 - Rafał Góral 60)

Promień Żary - Polonia Świdnica 0:2 26 października, 15:00 (Jacek Fojna 28-k), 66-k)

Piast Żmigród - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2:3 (Adrian Nawrot 24, Grzegorz Mazurek 40 - Tomasz Szwiec 31, Maciej Sędziak 66, Łukasz Maliszewski 75)

Tabela
1. Ślęza Wrocław------------14 - 36 - 35-13
2. Zagłębie II Lubin---------13 - 31 - 42-10
3. Stilon Gorzów-------------13 - 30 - 27-13
4. MKS Oława----------------13 - 29 - 27-9
5. Formacja Mostki----------14 - 27 - 37-18
6. Foto-Higiena Gać---------14 - 26 - 22-19
7. Śląsk II Wrocław----------14 - 23 - 23-14
8. Piast Żmigród--------------14 - 20 - 15-18
9. Piast Karnin----------------14 - 19 - 25-28
10. Lechia Dzierżoniów------14 - 18 - 21-15
11. Bielawianka---------------14 - 16 - 12-31
12. Polonia Świdnica---------14 - 16 - 16-27
13. Bystrzyca Kąty Wr.------13 - 13 - 11-18
14 Promień Żary---------------14 - 12 - 12-25
15. GKS Kobierzyce-----------14 - 11 - 8-30
16. Polonia Trzebnica----------14 - 9 - 19-38
17. Ilanka Rzepin---------------14 - 8 - 13-27
18. Prochowiczanka------------14 - 7 - 18-40

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group