Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 934
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Polska Wersja w Świdnicy

Środa, 23 października 2013, 12:30
Aktualizacja: 12:31
Autor: red.
Świdnica: Polska Wersja w Świdnicy
Fot. użyczone
Są reprezentantami klasycznego osiedlowego rapu. Łączą mocny i ambitny przekaz ze stylem ulicznym oraz ragga. Jano i Hinol, czyli Polska Wersja wystąpią w Galerii Świdnickiej razem ze swoim najnowszym materiałem. Wydarzenie promujące premierę płyty zatytułowanej „Powrót do przeszłości” to kolejna odsłona muzycznych wydarzeń z udziałem artystów wytwórni Proper Records.

Polska Wersja wykona kilka kawałków ze swojej najnowszej płyty. Mini koncert odbędzie się w dniu ogólnopolskiej premiery albumu – w sobotę, 26 października w Galerii Świdnickiej. Start: godz. 17.00. - To będzie mój drugi występ w Świdnicy, pierwszy był przy okazji premiery albumu AK-47. Spotkaliśmy się wtedy z mega pozytywnym odbiorem i gratulacjami. Do tej pory dużo ludzi pyta, kiedy ponownie pojawimy się w Świdnicy. 26 października, razem z Hinolem przyjedziemy promować nasz materiał. Nastawiamy się na dobrą zabawę – mówi Jano z Polskiej Wersji.

Polską Wersję na scenie dodatkowo wspierać AK-47, który 14 września zadebiutował krążkiem „Autopsja”. Album nie tylko znalazł się na Oficjalnej Liście Sprzedaży (OLiS), ale dotarł do wysokiego, 19. miejsca. Za suport oraz prowadzenie wydarzenia odpowiedzialny będzie świdnicki raper, Demia. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z wrześniowego koncertu AK-47. Zaskakująco duża frekwencja potwierdza, że Świdnica słucha rapu. Tym razem zapraszamy Polską Wersję i to Jano i Hinolowi dedykowane będzie sobotnie wydarzenie. Po występie tradycyjnie zapraszamy do Empiku na spotkanie autorskie – zapowiada Piotr Jamrozik, prezes Proper Records.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group