Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 567
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Sobota, 22 lipca 2017, 9:41
Aktualizacja: 12:43
Autor: red
Świdnica: Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny
Fot. organizatorzy
Zapraszamy świdnickich przedsiębiorców, działających w branży turystycznej i gastronomicznej, a także organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego do aktywnego włączenia się w III edycję akcji promocyjnej organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną  pn. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, której jesienna odsłona odbędzie się od 6 do 8 października bieżącego roku.

Główną ideą akcji jest przedłużenie sezonu turystycznego w Polsce oraz zachęcenie Polaków do korzystania z usług turystycznych poza tradycyjnym letnim sezonem wakacyjnym i feriami zimowymi.

W imieniu organizatora zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, dzięki której jeszcze więcej turystów będzie mogło skorzystać z bogatej oferty turystycznej Świdnicy i poznać lepiej nasze dziedzictwo przyrodnicze, kulturowe i historyczne.

Warunkiem przystąpienia do akcji jest przygotowanie pakietu produktów lub usług turystycznych, które zgodnie z regulaminem będą świadczone po niższej cenie, wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej https://polskazobaczwiecej.pl/formularz-dodawania-obiektow oraz zaakceptowanie regulaminu akcji do 28 sierpnia br.
Szczegóły dotyczące akcji znajdują się w regulaminie.

Osobami odpowiedzialnymi za akcję z ramienia Polskiej Organizacji Turystycznej są: Lider projektu - Wojciech Ścibor wojciech.scibor@pot.gov.pl tel. 22 536 70 63, Dorota Szulc dorota.szulc@pot.gov.pl tel. 22 536 70 98 lub Joanna Turek joanna.turek@pot.gov.pl
tel. 22 536 70 53.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group